05 Şubat 2014

D&R Havale Onayı Hala Bekleniyor

31 Ocak tarihinde verdiğim sipariş için aynı gün para transferini yapmama, transfer açıklamasına sipariş numarasını girmeme, havale bildirim formunu web sitesinden defalarca doldurmama ve iletişim formuyla iletişim kurmama rağmen aradan geçen 5 günde,

-Tarafıma hiçbir cevap verilmemiş,
-Havalem onaylanmamış,
-Siparişim gönderilmemiştir.

Para transferini bir ödeme seçeneği olarak önümüze koyan firma bunu işleme koyamayacaksa bu seçeneği kaldırmasını, kaldırmayacaksa da siparişimi onaylamada bu kadar gecikmemesini rica ederim.

Hasan 217 Okunma

Cevaplar

 • Hasan18 Şubat 2014

  Geçtiğimiz cuma günü bir mail gönderip, özür dilediklerini ve Pazartesi günü (yani geçtiğimiz gün) 17:00 - 17:30 arasında iadenin hesabıma yansıyacağını belirttiler. Tam düşündüğüm gibi para bugün hesabıma geçmedi :-) Artık parayı repoya mı yatırdılar, kim bilir. Ya da bir önceki mailimde gönderdiğim IBAN numarasını kaybettiler belki de, olur ya, kaçıncı IBAN gönderişim ben bile unuttum.

 • Hasan12 Şubat 2014

  Bana bir mail gönderildi ve mailde siparişim iptal edildiğinden dolayı para iadesi için hesap no istendiği belirtildi. Hesap numaramı ilettim. Para iadesi beklerken kendi gönderdikleri mailden 5 dk sonra siparişimin onaylandığı mailini aldım. Siparişimdeki ürünlerden 2 tanesini temin edemediler, gerisini teslim ettiler. Temin edemedikleri 2 ürün için bana mail atıp bir daha hesap no istediler. Hesap numarasını ilettim. Halen para iadesi bekliyorum. Genel olarak baktığımda kendi gönderdikleri mailden, kendi maillerinde yazdıklarından, kendi sitelerinde işleyen süreçten, olan bitenden bihaber bir firma olarak görüyorum.

 • Hasan06 Şubat 2014

  Bana bir mail gönderip dekontu göndermemi istediniz ve cevaben dekontu aynen gönderdim. Bugün siparişim iptal edilmiş. Gerekli işlem bu muydu? Transfer ettiğim paramı ne yaptınız?

 • D&R Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön