28 Ocak 2014

D&R Havale İle Verilen Sipariş

D&R internet sitesi üzerinden 10.12.2013 tarihinde havale ile yaptığım alışverişin havale
ücretini 11.12.2013 03:42 saati itibarıyla D&R İş Bankası hesabına göndermeme rağmen ve o günden bu güne sürekli müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyip durumun düzeltilmesi konusunda defalarca yanıltılmama rağmen bir türlü siparişim kabul edilmedi. Paramı yatırdığıma dair EFT dekontunu, D&R firmasına birçok kez mail yoluyla gönderdim.

Defalarca müşteri hizmetlerinin yanında müdürlüğü de telefonla aramama rağmen sürekli oyalama politikasıyla karşı karşıya kaldım. Bu durumda paramı ne geri alabiliyorum ne de siparişin ilerlemesini görebiliyorum.

İsmail 38 Okunma

Cevaplar

 • İsmail01 Şubat 2014

  Daha ürünümü almış değilim. Hala bekelmekteyim

 • D&R Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Gerekli kontroller yapılmış oluıp; Siparişiniz işleme alınmıştır. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • İsmail29 Ocak 2014

  Müşteri hizmetleriniz; müşterilere hizmet için değil sadece gelen telefonlara cevap verecek birileri olsun diye görev yapan bir birim. İnanın çok sıkıldım. Müdürlükte öyle bitürlü muhasebe bölümüyle irtibata geçip EFT dekontumu doğrulayamadınız. Beni çok uğraştırdınız çok üzdünüz.

 • D&R Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön