D&R Havale İle Sipariş Ve İade Sorunu!

Fatih K. |

13/10/2014 tarihinde havale ile sipariş verdim. Havale açıklamasında eksik olan sipariş no'su aynı gün maille gönderdim. Sonra yine mail attım, sonra yine, sonra yine... Taa ki ayın 17'sine kadar. 17'sinde sipariş hatırlatma maili göndermişler; komik ve sinir bozucu ama maili cevapladım! Sonra görüştüm sorunumu hemen çözeceklerini ve hatta kargoya da hemen vereceklerini söylediler. Sonra sipariş iptal edildi! Kimseye ulaşamadım. Mail atıp paramın iadesini yoksa yasal yollara baş. Bildirdim. 20'sinde (dün) tekrar mail atıp sipariş bilgilerimi istediler. Bu bilgileri bir haftadır gönderiyorum. Eğer sorun 1-2 gün içinde çözülmezse mahkemeye gideceğim.

Etiketler :

Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  10 Aralık
  18:01

  Mail atıp IBAN numaramı istediler, ayrıca -aslında çok komik- tekrar sipariş numaramı istediler. Tabii ki bende yüzbin kez gönderdim sonuç yok. Bu arada Tüketici Hakem Heyetinden sonuç bekliyorum. O işlem sonuçlanırsa başka bir hukuki yaptırım yapılıp yapılamayacağına bakacağım. Benim gibi sorun yaşayanlar hiç müşteri hizmetleriyle filan uğraşmasın ve aylarca beklemesin direk THH'ne başvursun.

 • 24 Kasım
  16:50

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafınıza konu ile alakalı mail iletilmiştir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Fatih K.
  24 Kasım
  09:51

  Aradan bir buçuk ay geçti D&R yapması gereken iadeyi yapmadı. Bende bugün itibariyle Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yaptım.

 • 03 Kasım
  13:59

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Fatih K.
  28 Ekim
  09:32

  21/10/14'te dr.paraiadesi@ adlı mailden dekontumu istediler bende iki günde bir gönderiyorum onun dışında bir dönüş olmadı. Bununlu birlikte Müş.Hiz. yine duvar. Ayrıca lütfedip de şuraya bir cevap bile yazmadılar hala.