D&R Geri Ödeme Yapılmıyor!

İrem Ö. |

İnternet ten satın aldığım zamanında teslim edilemediği için sipariş iptalinde bulunup para ödemesini yapmalarını istediğim firma 2 kez müşteri hizmetlerini aramama ve derhal para ödeme işlemini yapmalarını söylememe rağmen halen ve resmen hiçbir ödeme yapmadıkları gibi bilgide vermemektedirler. Eğer cumaya kadar ödeme gerçekleşmezse tüketici mahkemesine başvuracağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem Ö.
  25 Haziran
  23:21

  Firma halen para iademi yapmamaktadır. Ben onları sürekli telefonla aramaktan bıktım. Bu firmadan kesinlikle alışveriş yapmayın. Müşteri hizmetlerinin eline düştüyseniz yandınız. Fakat pes etmeyeceğim ve paramı gasp eden ( ürünün siparişi iptal edilmiş olup ürün depolarında ama benim param onlarda) bu firmadan eninde sonunda alacağım.

 • 12 Haziran
  15:22

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri