18 Ekim 2016

D&R Gayriciddi Şirket Politikası!

Zaten şikayetlerde azıcık aşağıya inerseniz, bu şirketin nasıl bir şirket olduğunu anlayabilirsiniz. Sipariş veriyorsunuz kafalarına göre siparişleri parça parça yolluyorlar, stok durumu bilgisi sitede yazmıyor. Madem tedarik süreniz belli değil, satış yapmayın kapatın mağazayı gidin. Mail atıyorsunuz geri dönen yok, müşteri hizmetlerini arıyorsunuz saatlerce bekletiliyor, sinirden telefonu kapatıyorsunuz. Aşağıya biraz baktım hiçbir şikayetle ilgilenilmemiş. Sıfır müşteri memnuniyeti, sıfır ciddiyet!

Tugay 166 Okunma

Cevaplar

  • Tugay10 Kasım 2016

    E hiç cevap yazmasaydınız:D Şikayetin üzerinden tam 22 gün geçmiş, ayıptır. Ürün siparişimden yaklaşık 20-21 gün sonra temin edemiyoruz gerekçesiyle iptal edilip ücret iadesi yapıldı. İşin komik yanı müşteri hizmetleri şikayet kaydı oluşturamıyor, ürünün akıbetini soruyorsunuz bilmiyor, ilgili birine yönlendirin diyorsunuz öyle biri yok diyor, stok durumu nedir diyorum bilmiyor; müşteri hizmetleri çalışanları insanları "daha sonra size döneceğiz" diyerek oyalamaktan başka bir işe yaramıyor. Çok garip bir şirket gerçekten, bu şirket nasıl markalaşmış insan hayret ediyor. Bir daha tövbe, asla, ne kapısından adım atarım ne online sipariş veririm.

  • D&R Temsilcisi10 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön