D&R Fiyat Farklılığı.

Özkan P. |

D&R üyesiyim. Mağazalarınızdan alışveriş yapıyorum.İnternet sitenize girdiğimde mağazadan satın aldığım kitapların en az %25 daha ucuza satıldığını gördüm.Bir maliyet düşürme stratejisi olarak düşündüm.Ancak ne mağazaya gittiğimde internetten satın almanın daha ucuz olduğu ne de internet sitenizi ziyaret ettiğimde mağazalardaki fiyatların daha pahalı olduğu hakkında bir uyarıya rastlamadım.Tüketici olarak bilgilendirilmememizin temmuz ayındaki bana maliyeti 125 TL.

Etiketler :

Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan P.
  06 Ağustos
  08:58

  Sayın D&R Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  Öncelikle açıklamanız için teşekkür ederim.Fiyat farklılığının bu nedenlerden dolayı olduğunu tahmin etmiştim.Ancak benim ifade etmeye çalıştığım konu müşterilerin bu durum hakkında bilgilendirilmemesi ve uyarılmamasıdır.Sonuç olarak tercih hakkı müşterinindir.
  Saygılarımla...

 • 05 Ağustos
  09:50

  Sayın Müşteirmiz,

  Sizlerin de çok iyi bildiği üzere İnternet üzerinden yapılan satışlar tamamen sanal ortamda gerçekleşmekte, sipariş, satış, sevk ve müşteri iletişimi sanal süreçlerden geçmektedir. Mağaza ve personel giderleri söz konusu değildir. Mağazalarımız için geçerli olan masraf kalemlerinin sanal ortamda bulunmaması sebebiyle indirimli ürün satışı yapabilmekteyiz.

  Bu fiyatlar aksi belirtilmedikçe sadece internet sitemizde geçerlidir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri