09 Eylül 2013

D&R Farklı Ürün Gönderildi!

Tekrar yazılabilir CD siparişi vermiştim. Internet sitesinde ve faturamda görünen ürünün bilgisi ile bana gönderilen ürün aynı değildi. Bana sadece normal yazılabilir CD gönderildi. Bu ürün hala internet sitesinde tutuluyor olması da firmanın bakış açısını anlamanızı sağlıyor. Sipariş zaten 6 günde geldi, 4-5 günde geri gitti. 1-2 günde de param iade edildi. En sonunda istediğim ürünü alamadığım gibi yorgunluğum bu işin yanında kaldı.

Ayrıca müşteri hizmetlerinin yanında firmanın kalite bölümünü de bizzat kendim aramıştım. D& R gibi eski ve kaliteli olduğunu düşündüğüm bu firmanın ilgisiz ve yetersiz olduğunu bu yaşadıklarımla anlamış bulunuyorum.

Varol 58 Okunma

Cevaplar

  • Varol13 Eylül 2013

    Aslında herhangi bir çözüm üretilmemesine rağmen neden bu değerlendirme formu bana gönderildi , anlamış değilim..

  • D&R Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön