D&R Ellerinde Olmayan Ürün İçin Sipariş Alıyorlar!

Alper G. |

25.01.2015 tarihinde D&R online alışveriş mağazasından w075430697 sipariş numarası ile alışveriş yaptım. 2 adet ps3 oyunu siparişimi verdim. Siparişim iptal edildi. Sebebi de ürünleri tedarik edilememesiydi. Ellerinde olmayan ürün için sipariş açıp insanların paralarını topluyorlar. Benim gibi birçok müşteriyi bu şekilde mağdur ettiler.

Ben her üründen bir adet almama rağmen, birçok spotçu veya o amaçla alışveriş yapan kişiler onlarca adet aldılar. Bunu da müşteri hizmetlerinden öğrendik. Benim gibi mağdur olan, konunun takipçisi arkadaşlar, aradılar. Öncelikli olarak, sipariş adeti fazla olanların ürünleri kargolandı dendi. Tarafıma ürünlerin tedarik edilip, gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sipariş İptal Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper G.
  12 Şubat
  19:36

  Kendilerini Gümrük ve Ticaret Bakanlığı\'na dilekçe ile şikayet etmiş bulunmaktayım. Haklarında artık hayırlısı diyelim :)

 • Alper G.
  27 Ocak
  17:42

  o sizin sistemsel sorununuza 3 gün boyunca binlerce sipariş gelirken farkına varamadınız mı? Böyle bahanelerin arkasında sığınan bir firmanın benim gözümde bundan sonra kırtasiyeden bir farkı yoktur.

 • 27 Ocak
  16:08

  Sayın Müşterimiz,

  Sistemsel bir sorun nedeni ile stoğumuzda olmayan ürünler yayına açılmış ve bu farkedilince de ürün siparişleri iptal edilmiştir.
  Yaşanan aksaklık için özür dileriz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri