27 Ocak 2015

D&R Ellerinde Olmayan Ürün İçin Sipariş Alıyorlar!

25.01.2015 tarihinde D&R online alışveriş mağazasından w075430697 sipariş numarası ile alışveriş yaptım. 2 adet ps3 oyunu siparişimi verdim. Siparişim iptal edildi. Sebebi de ürünleri tedarik edilememesiydi. Ellerinde olmayan ürün için sipariş açıp insanların paralarını topluyorlar. Benim gibi birçok müşteriyi bu şekilde mağdur ettiler.

Ben her üründen bir adet almama rağmen, birçok spotçu veya o amaçla alışveriş yapan kişiler onlarca adet aldılar. Bunu da müşteri hizmetlerinden öğrendik. Benim gibi mağdur olan, konunun takipçisi arkadaşlar, aradılar. Öncelikli olarak, sipariş adeti fazla olanların ürünleri kargolandı dendi. Tarafıma ürünlerin tedarik edilip, gönderilmesini istiyorum.

Alper 1.133 Okunma

Cevaplar

  • Alper12 Şubat 2015

    Kendilerini Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na dilekçe ile şikayet etmiş bulunmaktayım. Haklarında artık hayırlısı diyelim :)

  • Alper27 Ocak 2015

    o sizin sistemsel sorununuza 3 gün boyunca binlerce sipariş gelirken farkına varamadınız mı? Böyle bahanelerin arkasında sığınan bir firmanın benim gözümde bundan sonra kırtasiyeden bir farkı yoktur.

  • D&R Temsilcisi27 Ocak 2015

    Sayın Müşterimiz, Sistemsel bir sorun nedeni ile stoğumuzda olmayan ürünler yayına açılmış ve bu farkedilince de ürün siparişleri iptal edilmiştir. Yaşanan aksaklık için özür dileriz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön