D&R Eksik Ürün Yolladı!

Yasin K. |

D&R internet sitesi üzerinden satın aldığım ürün eksik gönderilmiş. Konuyu iletmek için web sayfasında bulunan "Bize ulaşın" formunu dolduruyorum fakat gönderme işlemi gerçekleşmiyor hata veriyor. Müşteri hizmetleri hattını arıyorum bütün gün başka müşterilere hizmet verildiği için bir türlü bana sıra gelmiyor (en az 10 defa denedim ve her denediğimde minimum 2 dk bekledim). Yani anlayacağınız problemimi firmaya bir türlü aktaramıyorum. Lütfen bir şekilde size ulaşabileyim, firmaya olan güvenim zedeleniyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Online İşlemler Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin K.
  06 Ocak
  14:02

  Bir daha asla asla ve asla...

 • Yasin K.
  29 Aralık
  12:47

  En son mesajıma bir dönüş yapılmadı, D&R Müşteri ilişkilerine tebrikler. 2 haftadır beni yıprattınız, firmanıza olan güvenimi bitirdiniz. Firmanızın bu tutumunu elimden geldiğince her ortamda dile getirip asıl yüzünüzü herkese anlatmak boynumun borcu oldu. En azından başkaları sizlerle uğraşmak zorunda kalmaz.

 • 24 Aralık
  15:52

  Sayın Müşterimiz,

  Ürünü faturası ile beraber değişim için konuyu anlatan bir not ile yurtiçi kargo karşı ödemeli olark merkez adresimize göndermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • 24 Aralık
  15:12

  Sayın Müşterimiz,


  Üründe eksik olan kartlar mıdır? İletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Yasin K.
  22 Aralık
  15:44

  Sıkıntımı iletebilmem için müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyorum fakat tüm iletişim yolları kapalı bunu daha önce belirtmiştim. Buradan halledebilecekseniz sipariş numaram: WK35923903.

  Saygılarımla.

 • 22 Aralık
  15:24

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri