03 Şubat 2016

D&R Eksik Ürün Gönderimi..

23.12.2015 tarihinde w13425***56 kodlu yılbaşı hediyesi olarak sipariş ettiğim 2 adet bardaktan sadece birini gönderdiler. Durumu firmanın müşteri hizmetlerine ürün elime ulaşır ulaşmaz bildirdim.

Kontrolünü yapıp eksik ürünü göndereceklerini belirtmelerine rağmen ürün ne gönderildi ne de geri dönüş yapıldı. Bunun üzerine 1-2 hafta sonra yeniden aradım, yine aynı süreci yaşadım. Bugün 3. kez aradım, kontrolün yapıldığı ve kargo firmasından tutanak talep ettiklerini ancak ben arayınca öğrenebildim. Kargo firması, ürün kendi taraflarına firma tarafından paketlenip geldiği için tutanak tutmamıştı, ancak ben elime gelen paketi fotoğrafladım.

Ne eksik ürünü gönderiyorlar ne de paramı iade ediyorlar.

Gizem 102 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi24 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili tarafınıza mail gönderilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Gizem22 Şubat 2016

    Şikayetimle ilgili firmadan herhangi bir geri dönüş alamadığım gibi 4. kez ben aradığımda yine aynı cümleleri duydum. Firmadan çok fazla alışveriş yapıyordum; ancak bu olay güvenimi son derece sarstı. Bir daha herhangi bir alışveriş yapmayacağım gibi kendi çevremde ve imkan bulduğum tüm platformlarda firmanın bu davranışını anlatarak alışveriş yapılmamasını teşvik edeceğim.

  • D&R Temsilcisi04 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön