D&R Eksik Ürün Gönderdi.

Emine Büşra Ü. |

22.02.2015 tarihinde oluşturduğum siparişim için parçalı sevkıyat talebim oldu. İlk gelen kargoda 4 kitap olması gerekirken faturada göründüğü halde 2 kitap geldi. Çağrı merkezini aradım ikinci sevkiyatı bekleyin onun içinde olabilir dediler.

İkinci kargoda geldi ancak eksik 2 kitap yine yok. Aradım çağrı merkezini önümüzdeki hafta pazartesi ya da salı eksik ürünlerinizin teslimatı yapılır dediler. Yine ürünlerim gelmedi. Bunun üzerine 2 kere daha aradım iletiyoruz dediler ama herhangi bir dönüş olmadı.

Bugün (17/03/2015) aradım, depo dan bilgi yok iletiyorum dediler. Ortalama depodan dönüş süresi nedir diyorum, bilmiyoruz diyorlar. Bu depo kimin ulaşabileceği yerde merak ediyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Büşra Ü.
  22 Mart
  21:46

  4 gün geçti yine bir belirginlik yok. Bana deyin ki, örneğin sonuçlanması 30 günü bulabilir. Bu nasıl bir belirsizliktir, her an bir cevap ya da gelişme var mı diye bu kadar zaman kaybına rağmen hala ben mi peşinizden koşturayım. Bugün sipariş vereli tam bir ay oldu. Hala daha herhangi bir sonuç ya da süreç yok. Bu kurum belli kurallarla yönetilmiyor mu? Şunu diyemedi bir, bir sorun yaşandığında firma bunu... Sürede çözer ve müşteriye dönüş sağlar!

 • 18 Mart
  09:57

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Emine Büşra Ü.
  17 Mart
  22:56

  Merhaba,

  sipariş No..: w027504573

 • 17 Mart
  19:08

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.


  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hİzmetleri