15 Temmuz 2013

D&R Eksik Sipariş Teslimi!

10, 06, 2013 tarihinde vermiş olduğum sipariş içerisinde bulunan dörtlü şarj edilebilir pil teslim edilmemiştir. Benden üründen ellerinde kalmadığını aynı fiyatta başka bir ürün seçmemi söylediler. Ben de aynı ürünün 2' li paketinden 2 adet gönderebileceklerini veya muadil bir ürün gönderebileceklerini belirttim. Fakat bana aynı fiyatta olmadığı için gönderemeyeceklerini söylediler. Siparişimin üstünden neredeyse 40 gün geçmiş beni mağdur etmişler hala 1-2 TL'nin derdindeler.

Ürünün ellerinde olmaması benim problemim değil. Sonuçta ben sepete atıp bu ürünü almışım bana stokta var denmiş alırken, hala niye problem çıkartıyorlar anlamış değilim. Bu Türkiye'deki burjuvazinin, tekellerin saygısızlığıdır.

İsmail 82 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön