15 Ekim 2016

D&R Çocuklara Karşı Tutum!

Aydın D&R ayırttığımız ürünleri almaları için kızım ve arkadaşını kasaya yolladım özgüvenlerini artması ve kendi işlerini becermeleri için kasa da sıraya girdiler ve Aydın Forum D&R müdürü sıra onlara geldiğinde gidin velinizle gelin dedi. Çocuklar 2.-3. sınıfa giden okuma yazma bilen para hesabı yapabilen çocuklar olmasına rağmen bu tepkiden sonra 10 dk sıra bekleyerek müdüre neden böyle bir tutum içinde olduğunu sorduğumda çok soru sorduklarını onlara cevap vermeye vakitleri olmadığını söyledi. Öncelikle kitap satılan bir yerde üstelik çocuklara yönelik ürünlerin 3 katı fiyatlara satarken sorulardan sıkılıyorsa bu işi yapmayacak ya da ihtiyaç karşılayacak kadar personel çalıştıracak.
Çocukların kitaba ilgi duymaları için bizler saatlerce kitap satılan yerlerde sabırla beklerken kimse bu tutum içinde olamaz gerekenin yapılmasını umuyorum 14.10.2016.

Tc 208 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi10 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön