16 Aralık 2014

D&R Bozuk Ürün Ve Berbat Müşteri Hizmetleri!

08.12.2014 tarihinde internet sitesinden hediye edilmek üzere kulaklık siparişi verdim. 5 gün sonra geldi. Ürünün kargo paketini açtım şeffaf ambalajın üstünden baktığımda bir sorun yoktu hediye ürün olduğu için kendi paketini açmadım. Hediyeyi verdim ve açıldığında kulaklık içinden kabloları sarkar halde çıktı.

Müşteri hizmetlerini aradım. 5 saat sonra ulaştım azar üstüne azar işiterek çünkü berbat bir müşteri hizmetleri var. Ürünü iade edeceğimi söylediğimde bana iade alamayız teknik servise gidecek 30 gün süresi var dendi. Biz hediye aldığımız ürünleri de mi açacağız? Böyle saçma bir çalışma görmedim. Boşuna yılbaşı hediyesi reklamı yapmasınlar. Berbatlar!

Ayşe 1.474 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe23 Aralık 2014

    NE BİR ÇÖZÜM SUNULDU NE TATMİN EDİCİ BİR CEVAP VERİLMEKTE 0 PUAN BİLE ÇOK KEŞKE EKSİ PUAN VEREBİLSEYDİM.

  • Ayşe17 Aralık 2014

    kanunla çelişen 'yılbaşı hediyenizi aldınız mı?' kampanyanızı durdurun o zaman.ya da hediye paketli ürün satmayın.çünkü insanlar hediye aldıkları ürünleri açmak istemezler genellikle.ayrıca müşteri her zaman haklıdır sizin mağazanızda geçerli değil anladığım kadarıyla hala kendi lehinize olan kısma cevap vermişsiniz!!şu cevabınızda bile berbatsınız!

  • D&R Temsilcisi16 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz 4077 sayılı kanunun 9/A maddesine göre; ambalajı açılan kulaklıklarda cayma hakkı bulunmamaktadır Saygılarımızla D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön