D&R Bozuk Ürün Ve Berbat Müşteri Hizmetleri!

Ayşe Y. |

08.12.2014 tarihinde internet sitesinden hediye edilmek üzere kulaklık siparişi verdim. 5 gün sonra geldi. Ürünün kargo paketini açtım şeffaf ambalajın üstünden baktığımda bir sorun yoktu hediye ürün olduğu için kendi paketini açmadım. Hediyeyi verdim ve açıldığında kulaklık içinden kabloları sarkar halde çıktı.

Müşteri hizmetlerini aradım. 5 saat sonra ulaştım azar üstüne azar işiterek çünkü berbat bir müşteri hizmetleri var. Ürünü iade edeceğimi söylediğimde bana iade alamayız teknik servise gidecek 30 gün süresi var dendi. Biz hediye aldığımız ürünleri de mi açacağız? Böyle saçma bir çalışma görmedim. Boşuna yılbaşı hediyesi reklamı yapmasınlar. Berbatlar!

Etiketler :

Arızalı - Kusurlu Ürün Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe Y.
  23 Aralık
  07:57

  NE BİR ÇÖZÜM SUNULDU NE TATMİN EDİCİ BİR CEVAP VERİLMEKTE 0 PUAN BİLE ÇOK KEŞKE EKSİ PUAN VEREBİLSEYDİM.

 • Ayşe Y.
  17 Aralık
  08:06

  kanunla çelişen 'yılbaşı hediyenizi aldınız mı?' kampanyanızı durdurun o zaman.ya da hediye paketli ürün satmayın.çünkü insanlar hediye aldıkları ürünleri açmak istemezler genellikle.ayrıca müşteri her zaman haklıdır sizin mağazanızda geçerli değil anladığım kadarıyla hala kendi lehinize olan kısma cevap vermişsiniz!!şu cevabınızda bile berbatsınız!

 • 16 Aralık
  17:13

  Sayın Müşterimiz

  4077 sayılı kanunun 9/A maddesine göre; ambalajı açılan kulaklıklarda cayma hakkı bulunmamaktadır
  Saygılarımızla
  D&R Müşteri Hizmetleri