D&R Bozuk Ürün Satıp Sorumluluk Kabul Etmiyor!

Oğuzhan E. |

Aldığım Philips AJ3400/12 marka radyolu saatin bozuk olduğunu anladım.Bunun üzerine aldığım Antares AVM'ye gittim.Ürünün bozuk olduğunu ve üründen soğuduğumu hakkım olan iade hakkını kullanmak istediğimi belirttim.Kendileri saygısızca ve çıkışarak ürünü test edip çalıştığını söylediler.Ayrıca değişim yada iade yapılamadığını hatta servisi kendim bulup götürmem gerektiğini söylediler.

Soruyorum madem siz mesuliyet kabul etmiyor ve yetersiz kalıyorsunuz neden Philips bayisi olup ürününü satıyorsunuz?Şayet ürün kutudan paramparça çıksaydı bu durumda bile ben mi uğraşıp servis peşinde koşacaktım?Garanti belgemde neden D&R yazıyor?Bu ayıplı malı neden kullanıma zorlanıyorum?Ürün bozuk açık ve net.

Etiketler :

Arızalı - Kusurlu Ürün Personel Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan E.
  01 Şubat
  10:01

  Hiçbir işlem yapılmadı hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Artık istemiyorum.

 • Oğuzhan E.
  17 Haziran
  11:12

  Uzunca zamandır alışveriş yaptığım D

 • 17 Haziran
  09:59

  Sayoı
  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri