14 Haziran 2014

D&R Bozuk Ürün Satıp Sorumluluk Kabul Etmiyor!

Aldığım Philips AJ3400/12 marka radyolu saatin bozuk olduğunu anladım.Bunun üzerine aldığım Antares AVM'ye gittim.Ürünün bozuk olduğunu ve üründen soğuduğumu hakkım olan iade hakkını kullanmak istediğimi belirttim.Kendileri saygısızca ve çıkışarak ürünü test edip çalıştığını söylediler.Ayrıca değişim yada iade yapılamadığını hatta servisi kendim bulup götürmem gerektiğini söylediler.

Soruyorum madem siz mesuliyet kabul etmiyor ve yetersiz kalıyorsunuz neden Philips bayisi olup ürününü satıyorsunuz?Şayet ürün kutudan paramparça çıksaydı bu durumda bile ben mi uğraşıp servis peşinde koşacaktım?Garanti belgemde neden D&R yazıyor?Bu ayıplı malı neden kullanıma zorlanıyorum?Ürün bozuk açık ve net.

Oğuzhan 663 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan 01 Şubat 2015

    Hiçbir işlem yapılmadı hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Artık istemiyorum.

  • Oğuzhan 17 Haziran 2014

    Uzunca zamandır alışveriş yaptığım D

  • D&R Temsilcisi17 Haziran 2014

    Sayoı Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön