09 Aralık 2014

D&R Bozuk Olarak Satılan Hoparlörün Değişimini Yapmıyor.

07.12.2014 tarihinde Viaport D&R mağazasından almış olduğum bluetooth hoparlör çalışmadığı için ertesi gün mağazaya gidip durumu anlatmama rağmen ürünü yenisiyle değiştirmek yerine ilk günden garanti ile tamir için teknik servise gönderdiler. Bozuk ürünü sattığını kabul etmeyip ürünü değiştirmeyen veya 7 gün içinde koşulsuz iade hakkım olmasına rağmen iade de alamayacaklarını belirten D&R'dan şikayetçiyim. Şimdi 30 gün ürünün tamirden gelmesini beklemek zorundayım.

Yasin 1.465 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 10 Aralık 2014

    Yeni aldığım ürün bozuk çıktığı için beni mağdur etmemelisiniz.Aldığım ürünü hiç kullanmadan teknik servise vermemeli, anında değişim yapmalısınız.Hala çok şikayetçiyim ve bir daha d&r dan elektronik ürün almayacağım çünkü ürün bozuk çıktığinda müşteroinizi mağdur ediyorsunuz.

  • D&R Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz, Ayıplı ürünlerin ayıp tespiti ürünün niteliğine bağlı olarak üretici firma tarafından yetkilendirilmiş teknik servisler tarafından yapılabilmektedir. Teknik servisten çıkacak rapora göre ürünün değişimine , iadesine yada tamir edilmesine karar verilmektedir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön