30 Haziran 2015

D&R Boş Kutu Gönderdi.

26.05.2015 tarihinde vermiş olduğum wn69445888 no.lu siparişim 1 Haziran'da tarafıma ulaştı, ürünün paketini açtığımda paketin içinde ürünün olmadığını gördüm, boş kutu göndermişler, hemen zaman kaybetmeden paketi kargo firmasına götürdüm paketi gelmiş olduğu gibi kendilerine geri yolladım, 2 Haziran tarihinde ürün kendilerine ulaştı teslim aldılar.

Sonrasında müşteri hizmetlerine aradım olayı izah ettim ve bana kendilerinden kaynaklanan bir sorun olduğunu bu sorununda sistemlerinde göründüğünü neden olarak da depolarının taşınma aşamasında olduğunu bundan dolayı böyle bir sorun oluştuğunu en kısa zamanda sorunun çözüleceğini söylediler. O günden bu güne 1 ay geçti.

Harun 328 Okunma

Cevaplar

 • Harun24 Mart 2016

  4 Ocak Pazartesi günü arayıp kendilerinden istemis olduğum fatura bugün tarafıma ulasti tarih "24 Mart Persembe". Yazikya çok yazık

 • Harun15 Şubat 2016

  Boş paket gönderdiğiniz yetmedi herhalde bir de boş mesaj mı gönderiyorsunuz?

 • D&R Temsilcisi03 Şubat 2016

  .

 • Harun26 Ocak 2016

  4 Ocak Pazartesi günü urunun faturasini tarafıma gondermeleri için aradım bir hafta geçti gondermediler, 11 Ocak Pazartesi günü yine aradım gondermeleri için bir hafta bekledim yine yok, 18 Ocak Pazartesi günü yine aradım bugün ayin 26S i yine gelen giden yok. Allah islah etsin sizin gibi firmayi, biliyorlar hakkimi arayacagimi ondan gonderemiyorlar.

 • Harun21 Ağustos 2015

  Biz size guvenelim kredi kartimizi gecelim siz bos kutu gonderin birde onunla bunanla kargoyla tutanakla ugrasalim bu mudur sizin müşteriye olan sayginiz. Birde 'Sayin müşterimiz' yaziyorlar, musteriniz filan değilim ben sizin.

 • Harun21 Ağustos 2015

  Gorusmelerin hepsini talep edeceğim, kim doğru herkes bu platformdan gorsun

 • Harun21 Ağustos 2015

  Siz sadece kendi isinize gelen tarafini ciddiye aliyorsunuz gerisiyle ilgilenmiyorsunuz, en iyisi suç duyurusunda bulanmak, tutanakla isim yok benim, dolandiriciliginizi bu şekilde ortmeye calismayin.

 • D&R Temsilcisi20 Ağustos 2015

  Sayın Müşterimiz, Çağrı merkezimizle yapılan tüm konuşmalarınız dinlenerek teslim tutanağını tarafımıza göndermenizin istendiği bilgisine ulaşılmıştır. Tarafınızda olduğunu ilettiğiniz teslim tutanağını göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Harun18 Ağustos 2015

  Sayin Sikayetvar calisanlari bana yardımcı olun, bu dolandiricilardan ses soluk yok.

 • Harun30 Temmuz 2015

  Daha ne kadar bekleyecez sizi bakalım.

 • D&R Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Harun11 Temmuz 2015

  tarafıma gönderilen maile cevap verdim yine geri dönüş yok, oncedende söylediğim gibi niyetiniz belli.

 • D&R Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizle ilgili çağrı kaydının dinlenebilmesi için görüşmeyi yaptığınız telefon numarasını iletmenizi rica ederiz. Tarafınıza gönderilen maile dönüş yaptığınızda işlemler başlatılacaktır. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Harun07 Temmuz 2015

  1 Haziran'dan bu yana görüşmeleri inceleyin, gerçi size güven duymuyorum da.

 • D&R Temsilcisi03 Temmuz 2015

  Sayın Müşterimiz, Dilerseniz konuya ilişkin işlemlerin devamı adına tarafınıza gönderilen maile dönüş sağlayabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Harun03 Temmuz 2015

  Niye ariyorsunuzki beni yine kendinizi haklı çıkarmak için mi? Nasıl bir firmasınız siz? Hakkımı hukuki yolla arayacağım. Rahatsız edilmek istemiyorum.

 • D&R Temsilcisi03 Temmuz 2015

  Sayın Müşterimiz, Konuya ilişkin bilgi vermek adına şikayet var sitesinde yer alan numaranızdan arayıp ulaşamamamız nedeniyle tarafınıza mail gönderilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Harun01 Temmuz 2015

  Kendileriyle yapmış olduğum telefon görüşmelerini talep ettim geriye döneceklerdi geriye dönen yok, bunların niyeti açık açık belli haksız kazanç elde etmek, kendileriyle ilgili onlarca şikayete rağmen bunlara güvenip alışveriş yapmam büyük hata.

 • Harun01 Temmuz 2015

  "Şikayetin devamı" o günden bu güne bir ay geçti her gün iki üç kez aramama rağmen problemi çözmediler ilgilenmediler geriye dönmediler ve en sonunda beni arayıp kendilerinde bir sorun olmadığını sorunun benden kaynaklandığını dile getirdiler, resmen beni hırsız yerine koydular ve problemi bir türlü çözmek istemiyorlar, paramı ceplerine indirdiler. Mağdurum.

 • D&R Temsilcisi30 Haziran 2015

  Sayın Müşterimiz, Konuya ilişkin tutturmuş olduğunuz tutanağı tarafımıza ulaştırmanızı rica ettiğimiz bilgisi görüşmede tarafınıza iletilmiştir. İşlemlerin sağlanabilmesi için tutanağınızı göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Harun29 Haziran 2015

  Rağmen problemi çözmediler ilgilenmediler geriye dönmediler ve en sonunda beni arayıp kendilerinde bir sorun olmadığını sorunun benden kaynaklandığını dile getirdiler, resmen beni hırsız yerine koydular ve problemi bir türlü çözmek istemiyorlar, paramı ceplerine indirdiler. Mağdurum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön