D&R Batman Bluray Türkçe Çıkmadı

Hakan E. |

Ürün no:306060. Kutunun arkasında Türkçe dublaj ve TR alt yazı olduğu yazmakta. Web sayfasındaki TR Alt yazı bilgisi halen durmakta. TR olduğunu sanarak aldığım ürünü değiştirmekle uğraşmayarak, para iade yapmaya çalışılıyor. Ellerinde TR versiyonu yoksa kutunun ve web sayfasının üzerinde yazana güvenerek alan insanlar ne olacak?

Web sayfasındaki bize sorun kısmından sorulara cevap verilmiyor. Telefon ile arayarak para iadesinin yapılacağını öğrendim. Ancak satın almak için kullandığım banka kartımı iptal ettirmiştim. Yeni iban numarası isteneceği söyleniyor ancak yaşadığım müşteri ilişkileri sebebiyle güvenmiyorum kendilerine, 3 haftadır arayıp soran taraf benim.

Artık dr.com.tr'den bir şey almam.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan E.
  21 Ocak
  17:20

  cevapları otomatik yazan bir botları var gibi. hiçbir girişimde bulunulmadı. yazdığım şeylerede bir cevap verilmedi. artık dr.com.tr den kesinlikle bir ürün almam.

 • 21 Ocak
  11:25

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri