13 Ekim 2014

D&R Arızalı Ürünümün Telafisini İstiyorum!

8 Ekimde sipariş verdiğim ve dün elime ulaşan dark souls 2 adli oyunun serial kodunun olduğu kısmın aşırı hassasiyeti ( hatta belki de biraz nem ) sebebi ile kazımaya çalıştığım anda parçalanmış bir kısmı okunamaz hale gelmiştir.İsterseniz fotoğrafını da çekip gönderebilirim . Yediğim yemekten kısarak parasını ayırdığım ve arkadaşlarımla birlikte oynamak için birlikte sipariş verdiğim oyun elimde patlamış durumda.Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.Ürünün kitapçığında yazdığı gibi 90 günlük garanti kapsamında ürünümün yenilenmesini yada telafi edilmesini rica ediyorum.

Emre 1.405 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz, Siae göndermiş olduğumuz mailde ürün resmini kod ile beraber çekjip bize iletmenizi istemiştik ancak siz ürünü tarafımıza kargolamışsınız bu durumda işleminiz biraz uzayacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Emre20 Ekim 2014

    affedersiniz ama hala bekliyorum.. kısa süreden kastınız nedir biraz açarsanız ben de planımı programımı ona göre yapayım.. e-mail attım, telefonla aradım 2 kez hala geri dönüş bekliyorum.. ürünü d&r desteğin isteği doğrultusunda 1 hafta önce geri kargoladım hala hiç bir gelişme yok.. gerçekten umursamadığınızı düşünmeye başladım artık.. örnek veriyorum ürünün 3 hafta sonra para iadesini yapacağız diye bilgi verin bana ben de şuan tekrar sipariş edeyim ürünü.. hiç bir bilgi yok 1 haftadır bekliyorum..

  • D&R Temsilcisi17 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz, Tarafınıza konu ile alakalı bilgi maili iletilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Emre15 Ekim 2014

    bekliyorum, teşekkürler..

  • D&R Temsilcisi15 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz, Konu ile alakalı tarafınıza kısa sürede cevap verilecektir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön