D&R Arızalı Ürün Kabul Edilmiyor!

Umut K. |

D&R internet sitesinde bir bluray player aldım. Kutuyu açtığımda cd takılan haznenin dışarıda olduğunu gördüm. Bir umut düzelir umuduyla cihazı fişe takıp cd kapatma tuşuna bastım ancak cd haznesi dışarıda kaldı ve içine hiç girmemeye başladı.Firmaya ertesi gün geri dönüş yaptığımda cihazı geri göndermemi istediler. Cihaz Ağustos 5 inde onlara teslim edildi ancak hala arızalı olup olmadığını anlayamadılar.

Müşteri hizmetleri gün içinde geri dönüş yapılacak deyip yapmıyor. Alışveriş yaptığım için oldukça pişmanım bu siteden.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  13:39

  Sayın Müşterimiz,

  Sürenin maksimum 20 iş günü olması, ürünü 20 gün bekleyeceğiniz anlamına gelmemektedir. Bu süre maksimum süre olup normal şartlarda süreç çok daha kısa sürede sonuçlanmaktadır.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Umut K.
  20 Ağustos
  09:20

  Sıfır alınmış bir ürünü 20 iş günü beklemek ne kadar hakkaniyetli bir durum size bırakıyorum.Burdaki şikyetleri okusaydım dr den bir alışveriş yapmayacağım kesindi.Para iadesine bile yanaşmayan müşteri memnuniyetinden habersiz bir firma.Bu olay bin nasihattan daha iyi oldu teşekkürler size.

 • 13 Ağustos
  14:57

  Sayın Müşterimiz,

  Ürününüz servise gönderilmiş olunup, servis süresinin maksimum 20 iş günü olduğu hususunu bilgilerinize sunarız.

  Ayıplı ürünlerin ayıp tespiti ürünün niteliğine bağlı olarak üretici firma tarafından yetkilendirilmiş teknik servisler tarafından yapılabilmektedir. Teknik servisten çıkacak rapora göre ürünün değişimine , iadesine yada tamir edilmesine karar verilmektedir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri