D&R Arızalı Ürün, İlgisizlik!

Mehmet E. |

Kocaeli Symbol AVM D&R mağazasından 5 Ocak 2016 tarihinde aldığım Sony Eurasia marka kulaklığımın daha ilk kullanımımda bozuk çıkması sebebiyle 6 Ocak 2016 tarihinde D&R mağazasına değişim talebi için geri götürdüm. Fakat bana değişim yapılamayacağını arıza tespit için ilgili tedarikçiye gönderileceğini ve 20 iş günü içinde bana tekrar haber verileceği söylendi. 20 iş günü dolmasına rağmen bana haber gelmedi ve ben de bunun üzerine defalarca mağazaya gidip durumu sordum. Sürekli özür dileyerek en kısa zamanda dönüş sağlanacağı söylendi. Bugün 04.04.2016. Yaklaşık 3 ay geçmiş ve halen bir durum gelişmesi yok. İşlerini ne kadar doğru düzgün yaptıkları ve müşteri memnuniyetin ne kadar yerlerde olduğu ortalarda.

Etiketler :

Arızalı - Kusurlu Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  17:27

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.
  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri