D&R Arızalı Ürün Gönderdi!

Barış S. |

Aldığım kulaklığın birinin süngeri var diğerinin yok. Elime ulaştığı gün iade ettim kargoyla.Bana aynı şekilde iade edildi ve üstüne not asmışlar:ürün cayma hakkı 6 gün süresi dışında olduğundan müşteriye sevk olunacak diye. Elime ulaşır ulaşmaz aynı gün iade ettim. Ne süresi? Senin kargo zaten 5 günde geliyor. Tekrar aradım bakacaklarını söylediler, 1 haftadır ses yok

Ürünün resimdeki ürün arasında da farklar var ama tek sünger ne iş? Ya paramı iade edin yada adam gibi düzgün bir şey yollayın.Bıktım sizle uğraşmaktan.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  16:24

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetinize istinaden D&R Müşteri Hizmetleri’nin cevabı 14.06.2013 tarihinde Sikayetvar’a kayıtlı olan kişisel mail adresinize iletilmiştir.

  29/05/2013 tarihinde ürününüz farklı boyutta geldi gerekçesi ile iade talebi ile gönderilmiştir. Bu açıdan değerlendirilmiş ve cayma hakkınızın sona erdiği iletilmiştir.

  Ürününüzün süngerinin eksik geldiği yönündeki şikayetinizi değerlendirebilmemiz için eksik teslime dair kargo teslim tutanağınızın olup olmadığını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Barış S.
  25 Haziran
  21:59

  geri dönüş hala yapılmadı

 • 14 Haziran
  14:21

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri