D&R Aldığınız Ürünleri Göndermiyor!

Necati D. |

Öncelikle şunu belirtmeliyim keşke sipariş vermeden buradaki şikayetlere kulak verseydim. Evet siparişini verdiğim ürünler 2.5 aydır gelmedi şaka gibi. w137*****no.lu ürünleri 25.11.2015'de sipariş verdim. İlk önce yanlış kitaplar geldi ve ben iade ettim. Sonrası ise tam bir fiyasko. İlk olarak 1 ay geçtikten sonra 8 kitap siparişimden birini gönderdiler. Sonra bir tanesinin parasını iade ettik dediler. Kaldı 6 kitap. Ben en az 15 kere aradım ve 15 inde de ''beyefendi depoya ilettik ürünleriniz kargoya verilecek'' dediler. Ama sonuç hep hüsran. 1 ayda insanlar Çin'den sipariş getiriyor. D&R ben İstanbul'da olmama rağmen 2.5 aydır kitapları yollamadı.Bu arada kitaplardan umudumu kestim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  11:31

  Sayın Müşterimiz,


  Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Necati D.
  10 Şubat
  11:32

  Sonuç yine hüsran. 5 gün oldu yine hiçbir şey yok. bir de iletişime geçebilirsiniz demişler. Yaklaşık 15 defa aramışım 2.5 aydır. Daha ne iletişiminden bahsediyorsunuz. Sanki iletişime geçince sonuç değişiyor.

 • 09 Şubat
  15:55

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri