14 Şubat 2015

D&R 26 Yaşındayım Adam Yerine Konulmadım!

Aldığımız ürün küçük bir helikopter. Eve getirdik şarj ettik biraz döndü olduğu yerde durdu bir daha da çalışmadı. Sorun değil eyvallah götürürüz geri dedik. Karşılaştığımız muamele tarif edilemez. D&R markasına hiç ama hiç yakışmadı. Çalışan arkadaş teknik servise verileceğini 15-20 gün içerisinde haber geleceğini söyledi.

Aldığımız ürün telefon değil bilgisayar değil. Hadi bunu geçtim. Sorumlu müdür sağ olsun konuşurken suratıma bile bakma zahmetinde bulunmadı, adam yerine koymadı anlayacağınız. Ayıp ayıp. İlla ilgi görmek için kötü davranıp bağırıp çağırmak gerekiyor herhalde. Mütevazi olundukça tepemize biniyorlar. Bu zihniyetteki personelle daha çok müşteri kaybederler. (Meydan AVM)

İsmail 1.134 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi23 Şubat 2015

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön