24 Haziran 2016

D&R 10 İş Günü İçerisinde İade Yapılacaktı Yapılmadı.

Sitenizden aldığım kulaklık ile ilgili yaşadığım sorundan dolayı garanti kapsamında firmanıza ilettim. 07.06.2016 tarihinde ürünle ilgili ücretin hesabıma 10 iş günü içerisinde iade edileceğine dair mail aldım. Fakat mail üzerinden 14 iş günü geçti hala iade yapılmadı. Yaptığım en son görüşmede benden iban numarası alınarak oraya iadenin yapılacağı söylendi fakat 2 gün geçti hala ona da bir iade işlemi gerçekleşmedi.

Yasal hakkım olan iade ücretini almak için ben her gün D&R müşteri hizmetlerini aramak zorunda değilim. Her seferinde işleminiz alınmıştır, en kısa sürede dönülecek diyorsunuz fakat ortada bir çözüm yok.

Firmanızdan alışveriş yapmaya tövbe edecek hale getirdiniz. Ya kulaklığın yenisini gönderin ya da en kısa sürede ücretimin iadesini gerçekleştirin. Günlük işlerim arasında her gün iade kontrolü yapmaktan bıktım artık!

Fahri 335 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi29 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle yaşanılan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Para iadeniz 28.06.2016 tarihinde tarafınıza gerçekleşmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön