Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
D&P Parfüm ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Mine sonuçtan hiç memnun değil

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

 • profile
1 Destekçi

D&P Parfümleri Kalitesi, Çalışanları İlgisizliği

3.802
Mine
Mine 21 Eylül 23:43

Uzun yıllar DP mağazalarından parfüm alırım. Ve kokum sabittir asla değiştirmem. Geçtiğimiz günlerde Bursa şehrek üstü şubesinden parfüm satın almak istedim. Her alışımda muhakkak parfümümün testerını koklar öyle alırım. Orada da önce Testerını koklamak istedim asla parfümümle aynı kokmuyordu. Mağaza sorumlusu bayana durumu ifade etmeye çalışıyorum bana ısrarla hayır aynı koku diyor böyle bir şey imkansız diyor aşırı laubali, insanlara tepeden bakan zorla ilgilenen bir bayandı. Erkek arkadaşıma da bir parfüm satın almak istedik sanırsınız kız arkadaşı kendisi gibi benim söylediklerimi umursamadan erkek arkadaşımla ilgilenmeye çalıştı. Erkek arkadaşıma kendi beğendiği kokulardan birini verdi onu satın aldık ama kendime almadan çıktım. 1 hafta sonra Kendi boş şişemi alarak podyum park şubesine gidip orada ki bayana durumu ifade ettim bayan testerların kodlarının karışmış olabileceğini ifade ederek durumu özetledi parfümümü bulduk satın aldım. Şimdi bu 1. Şikayetimdi.

2. Şikayetime gelecek olursak ne zaman gitsem ürünleri zamlı alıyorum bu kadar sık zam yapıyorsunuz tamam hadi ® bir şekilde alıyoruz bari bir etkisi olsun. D&P parfümlerini ilk kullanmaya başladığımda 5 metre öteden kokumu alıp soranlar olurdu. 1 fıs yetiyordu şimdi şişeyi boşaltsan bakkalda ki 20₺ lik parfümlerle aynı ölçüde kokuyor. Yazıklar olsun verdiğim paralara. Madem bu kadar fiyat çıkartıyorsunuz bari kaliteyi düşürmeyin. Şişeyi her tarafıma sıkıyorum kendim bile zor alıyorum kokuyu. Umarım bu şikayetimi dikkate alırsınız hoş bir daha satın alır mıyım hiç sanmam ama.

 • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
 • 154
 • 1 hafta önce

D&P Parfüm  M5 Özel Seri

D&P 'den 3 ay arayla m5 özel seri parfüm aldım. İlk aldığım şişe gayet kalıcı ve güzelken, 1 hafta önce aldığım koku resmen su, sıktığınız anda alkol kokuyor hiç kalıcı değil ve kokmuyor, D&P gibi bir firmanın ürünlerinde standardizasyon olmaması şaşırtıcı.

Devamını Oku
profile
 • 127
 • 3 hafta önce

D&P Parfüm Evde Ekiş İmkanı

videoplayer-icon

Evde ek iş imkanı sağladıklarını söyleyerek d&p parfüm müşteri temsilcisi benimle iletişime geçerek evde parfüm şişeleme işi karşılığında 5250 TL ek gelir elde edebileceğimizi söylemesi üzerine benden istediği kimlik fotoğrafı ve ikametgah belgesini kuruma ibraz bölümüne Payfix yazarak göndermemi is...

Devamını Oku
profile
 • 124
 • 11 Ekim

D&P Parfüm Parfüm Hayal Kırıklığı

Gaziantep Gazimuhtar D&P'den aldığım parfümün kapağı kırık akıtıyor firmaya götürdüğümde değişim için oralı bile olmadılar zaten en fazla şişesini değiştiriyorlarmış. Ya kardeşim kapağı kırık akıtan parfümün şişesini değişsen ne olur zaten kalıcılığı sıfır.

Devamını Oku
profile
 • 1.668
 • 10 Ekim

D&P Parfüm  Doldurma Parfüm

D&P Parfümden kendi üretimleri mor şişeli olan 450 TL'ye parfüm aldım fakat parfüm midemi bulandırıyor başımı döndürüyor. Birkaç kez şans verdim ama kötü değişim istiyorum verdiğimiz paralar az miktarlar değil acil ilgilenirseniz sevinirim. Acil lütfen.

Devamını Oku
D&P Parfüm  Doldurma Parfüm
profile
 • 536
 • 03 Ekim

D&P Parfüm Hatalı Ürün Şişesi Hatayı Kabul Etmeyen Firma

DP markalı parfüm aldım. Sürekli kullandığım aynı yerden yıllarca aldığım ürün çantama akma yaptı. Kapağından sızıntı var mağazaya gittim. Çantam mahvoldu parfüm şişesi hatalı dedim ürünü aldılar 3 gün parfüm şişesi ters bir şekilde bekletmişler. Ürünü sormaya gittiğimde bakın hanımefendi akma yok d...

Devamını Oku
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum