Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Cvmaker.com.tr

5100
(1.143 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
3.920 Şikayet (Son 1 yıl)
Cvmaker.com.tr
5100
(1.143 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Cvmaker.com.tr Gereğinin Yapılmasını İstiyorum

Perihan
18 Mayıs 23:48
6

CV Maker İzinsiz Para Çekti

Melisa
18 Mayıs 15:28
-

Cvmaker.com.tr Üyeliğim Olmadan 2 Kez Hesabımdan 149 TL Çekmiş!

Gizem
18 Mayıs 14:53
-

CV Maker Onay Olmadan Para Çekimi

Sena
18 Mayıs 13:17
77

CV Maker Para Çekmesi

Enes
18 Mayıs 12:26
-

Cvmaker.com.tr Hesaptan İzinsiz Para Çekilmesi

Burcu
18 Mayıs 11:49
-
Cvmaker.com.tr Hesaptan İzinsiz Para Çekilmesi

Cvmaker.com.tr Paramın İadesini Talep Ediyorum

Taha
18 Mayıs 11:14
-
Cvmaker.com.tr Paramın İadesini Talep Ediyorum

Cvmaker.com.tr CV Hazırlama Hizmetinde Beklenmedik Ücretlendirme!

Elif
18 Mayıs 10:47
-

CV Marker Şikayet

Pelin
18 Mayıs 09:49
-

CV Maker Sitesi

Furkan
18 Mayıs 02:29
29
CV Maker Sitesi

Cvmaker.com.tr Kartımdan Para Çekilmiştir

Kübra
18 Mayıs 02:24
36

Cvmaker.com.tr Hesabımdan Fazladan Çekilen Ücret Sorunu

Elif
18 Mayıs 02:06
43
Cvmaker.com.tr Hesabımdan Fazladan Çekilen Ücret Sorunu
Cvmaker.com.tr Hesabımdan Fazladan Çekilen Ücret Sorunu

CV Maker Fazla Ücret Aldı

Elif
17 Mayıs 22:08
99
CV Maker Fazla Ücret Aldı

CV Maker Abonelik İptali Yapmıyor

Esra
17 Mayıs 13:15
198
CV Maker Abonelik İptali Yapmıyor

CV Marker Bilgim Haricinde Kredi Katından Para Çekti

Sibel
17 Mayıs 13:13
201

CV Maker Üyelik İptal Edilemiyor!

Didem
17 Mayıs 11:34
135

CV Maker İzinsiz Para Çekiyor

Ahmet
17 Mayıs 10:46
183
CV Maker İzinsiz Para Çekiyor

Cvmaker.com.tr Şikayetçiyim Paramı İstiyorum

Beritan
17 Mayıs 09:32
183
Cvmaker.com.tr Şikayetçiyim Paramı İstiyorum

CV Marker Para Çekimi

Fevzi
17 Mayıs 08:03
196
CV Marker Para Çekimi
CV Marker Para Çekimi

CV Marker Para Alıyor

Mustafa
17 Mayıs 03:21
27
Toplam 8.121 Şikayet

Marka Profili

Cvmaker.com.tr bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Cvmaker.com.tr henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

CV Maker üyelik iptali nasıl yapılır?
CV Maker üyeliği, giriş yapıldıktan sonra “üyeliği devre dışı bırakma” seçeneği işaretlenerek ya da müşteri hizmetleri aranarak iptal edilebilir.
CV Maker iletişim adresi nedir?
Web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Arzu ederseniz buraya tıklayarak CV Maker şikayetlerinizi Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
CV Maker ücretli mi?
CV Maker ücretli bir online CV hazırlama sitesidir.
Daha farklı bir sorum var.
CV Maker hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

CV Maker Hakkında

CV Maker, online olarak kolayca CV’nizi oluşturabileceğiniz bir CV yapma sitesidir. CV Maker online CV oluşturma sitesi, seçtiğiniz şablon üzerinde bir CV oluşturmanızı sağlar. Böylece iş başvurularınızda kullanabileceğiniz profesyonel bir özgeçmişiniz olur. Okuldan yeni mezun olduysanız ya da yeni bir iş işin özgeçmişinizi güncellemeniz gerekiyorsa amatör hazırlık yerine CV Maker web sitesi ile CV’nizi profesyonel bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Özgeçmişinizi PDF formatında hazırlamanızı sağlayan CV Maker, iş başvurularında şansınızın artmasını sağlar. Uluslararası alanda kabul gören bilgi ve şablon formatında CV hazırlamanızı mümkün kılan CV Maker, ücretli bir platformdur. CV Maker ile özgeçmiş hazırlayabilmeniz için öncelikle siteye üye olmanız gerekir. Ayrıca dilediğiniz zaman CV Maker üyelik iptali de yapabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra dilediğiniz CV hazırlama şablonunu seçerek, kolayca CV hazırlamaya başlayabilirsiniz. Öncesinde CV Maker web sitesi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

CV Maker Nasıl Kullanılıyor?

CV Maker, online olarak özgeçmiş oluşturmanızı ve oluşturduğunuz bu özgeçmişinizi PDF formatında cihazınıza indirebilmenizi sağlayan online bir web sitesidir. CV Maker ile profesyonel özgeçmiş oluşturmak oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak siteye üye olmanız gerekir. Dilerseniz öncesinde sitede yer alan şablonları inceleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra beğendiğiniz ve seçtiğiniz bir şablon üzerinden ilerleyebilirsiniz. Girdiğiniz bilgiler bu şablon üzerinde ilgili yerlere kaydedilir. CV Maker ile CV oluşturma işleminiz tamamlandığında, hazırladığınız özgeçmişi PDF formatında cihazınıza indirebilmeniz için bir tarife seçerek ödeme yapmanız gerekir. İster kredi kartı isterseniz de banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz. CV Maker indirme işlemi esnasında sizlere farklı opsiyonlar sunar. Bunlar; 14 gün içinde özgeçmiş üzerinde oynayabilme ve sınırsız indirebilme opsiyonu, 1 defalığa mahsus olmak üzere CV’yi indirebilme ve oynama yapamama opsiyonu ya da birkaç ay içinde CV’nizde güncellemeler yaparak sayısız indirebilme opsiyonu gibi seçeneklerdir. Bunlardan her birinin fiyatı farklıdır. Eğer CV’nizden eminseniz ve bir daha oynamaya yapmayacaksanız tek seferlik olanı seçebilirsiniz. Ancak oynama ihtimaliniz ya da güncelleme durumunuz söz konusu ise diğer opsiyonlara yönelebilirsiniz.

CV Maker İletişim Kanalları Nelerdir?

İş başvurusunda bulunurken profesyonel şekilde hazırlanmış bir CV, sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarabilir. Bu yüzden CV’nizi ofis programlarında oluşturmak yerine CV Maker gibi profesyonel CV oluşturma siteleri üzerinden hazırlayabilirsiniz. CV Maker fiyat politikası, üyelik işlemleri ya da abonelik iptalleri gibi konularda detaylı bilgi almak için CV Maker iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Bunun için CV Maker müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ya da web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca her türlü konudaki CV Maker şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.