11 Ağustos 2016

Cumhuriyet Tesisleri Yemek Kalitesi Düşük, Tuvaletler Kirli ve Hizmet Kötü.

Afyon - Köroğlu Beli'ndeki Cumhuriyet Tesisleri'ne yaklaşık 5 yıldır uğruyoruz. Son birkaç aydır kalite oldukça düştü. Temizlik: Tuvaletler kirli ve bakımsız. Yaklaşık 1 aydır kadınlar tuvaletinde sadece tek bir sabunluk çalışıyor. Tesisin kapalı kısmında, duvar diplerinde sürekli toz ve böcek ölüleri oluyor. Yemekler: Eskiden buraya uğrayınca tandır çorbası ve tandırından mutlaka yerdik. Artık çorbalar sırf su ve tandırında kullanılan et ise son seferinde sırf yağ idi.

Hizmet kalitesi: 31.07.2016'da her zamanki şef garson dışında farklı biri vardı. Self servis bankosunda tepsileri elimize aldığımızda bu kişi kaba bir şekilde elimizden tepsileri çekip, siparişi kendilerinin alacağını söyledi ve sonra da yanımıza uğramadı. Tepsilerden birinde sinek ölüsü vardı. Bunu söylediğimizde, kirli tepsiyi ayıracağına, gözümüzün önünde diğer tepsilerin arasına koyarak kendince sorunu çözdü!

Ceyda 390 Okunma

Cevaplar

  • Kolaylı Group Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Sn. Ceyda K., bahsetmiş olduğunuz işletme (tesis) Kolaylı Group bünyesinde değildir. İsim benzerliğinden dolayı şikayetinizi bize ilettiğinizi zannediyoruz. Şikayetin Kolaylı Group üzerinden silinmesini rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön