03 Haziran 2016

Cumhuriyet Lezzet Dünyası Pide İçinden Çıkanlar Dehşet Verici..

Cumhuriyet Fırını / Batıkent (Mesa-bilgi hastanesi yanı) Ankara 'da 15 Mayıs 2016 cumartesi günü saat: 08.48 ve 08. 53 'te pide aldık. Aldığımız pideleri yemek için bölmek istediğimizde içinde gördüklerimize inanamadık.

Misafirliğe gittiğimiz için aldığımız pideler bizi dehşete düşürdü. Zaten olumsuz şeyler duyuyorduk ama itimat etmiyorduk. Gözlerimizle gördüğümüz bu fiyaskonun açıklaması nasıl olacak merak ediyoruz. Cumhuriyet Fırını bizim için bitmiştir. Gördüklerimizi de her yerde paylaşacağız. Böyle bir firma insanların hayatı ile oynuyor. Üstelik pahalı yiyoruz. Artık almayacağım, aldırmayacağım.

Figen 1.153 Okunma

Cevaplar

  • Figen 18 Mayıs 2016

    Belediyenin cevabı; Belirtilen adreste yapılan denetımde ısyerı yetkılısın beyanına göre söz konusu sıkayetın asılsız ve kasıtlı olduğu, belirtilen gün içerisinde ısyerınde sabah saatlerınde iki müşterinin bılınmeyen nedenle tartıstıgını ve tartısan musterılerden bırının gorevlı garsona kendıne neden yardımcı olmadığını yüksek sesle bagırdıgını beyan etmıslerdır. yapılan kontrollerde herhangı bir olumsuzluga rastlanılmamıstır. İlgınıze Bu sonuç neye göre verildi. Anlamıyorum. kamera kayıtlarına baksınlar varsa karıştığımız bir tartışma ortamı! Mesele insan hayatı. Mesele üretim yapılan yerin hijyenik olup olmadığı. Elbette inkar edecekler. Kimden yanasınız siz!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön