Cumartesi Tüm Gün Kuryenet'i Bekledim Durdum.

Davut G. |

Vakıfbank tarafından şahsıma kredi kartı gönderilecekti. Kartımın adresime yönlendirildiğine dair banka tarafından SMS ile bilgilendirildim. Bu bilgilendirmeden sonra 4. gün Kuryenet'i aradım. Kartımın dikmen/ankara şubesinde olduğunu, adresimde bana ulaşılamadığını söylediler. Fakat Kuryenet'in adresime geldiğine dair ne bir not, ne bir SMS mesajı, ne de posta kutusunda herhangi bir bildirim var idi. Tamam olabilir dedim ve 25.07.2015 cumartesi günü için randevu talep ettim. Ayrıca kapı zilinin bazen bozuk olduğunu (genelde çalışıyor fakat zaman zaman çalışmıyor) ve çalışmadığını geldiklerinde telefon ile aramalarını not bıraktım. Hala gelen olmadı. Kuryenet maalesef iyi bir seçim değil.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  12:13

  Merhaba Sayın Gönen,

  İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderinizin 27/07/15 tarihinde şubenizden Barış Özbek’ a/e teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılarımızı sunarız.
  Bilginize...

 • Davut G.
  27 Temmuz
  21:01

  Günboyu çağrı merkezinde 5 adet Kuryenet temsilcisi ile görüştüm. En sonunda akşam üzeri kartımı bankadan teslim aldım. Temsilciler bana yardımcı olmaya çalıştılar. Teşekkür ediyorum fakat Kuryenet'in kendini revize etmesi ve iyileştirilmesi konusunda konuştuğum herkes hemfikir.

 • 27 Temmuz
  11:35

  SAYIN GÖNEN,


  Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Kart bilginiz acentemize iletildi en kısa sürede randevulu teslmatı sağlanacaltır.

  Saygılarımızla..