27 Temmuz 2015

Cumartesi Tüm Gün Kuryenet'i Bekledim Durdum.

Vakıfbank tarafından şahsıma kredi kartı gönderilecekti. Kartımın adresime yönlendirildiğine dair banka tarafından SMS ile bilgilendirildim. Bu bilgilendirmeden sonra 4. gün Kuryenet'i aradım. Kartımın dikmen/ankara şubesinde olduğunu, adresimde bana ulaşılamadığını söylediler. Fakat Kuryenet'in adresime geldiğine dair ne bir not, ne bir SMS mesajı, ne de posta kutusunda herhangi bir bildirim var idi. Tamam olabilir dedim ve 25.07.2015 cumartesi günü için randevu talep ettim. Ayrıca kapı zilinin bazen bozuk olduğunu (genelde çalışıyor fakat zaman zaman çalışmıyor) ve çalışmadığını geldiklerinde telefon ile aramalarını not bıraktım. Hala gelen olmadı. Kuryenet maalesef iyi bir seçim değil.

Davut 364 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Merhaba Sayın Gönen, İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderinizin 27/07/15 tarihinde şubenizden Barış Özbek’ a/e teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılarımızı sunarız. Bilginize...

  • Davut27 Temmuz 2015

    Günboyu çağrı merkezinde 5 adet Kuryenet temsilcisi ile görüştüm. En sonunda akşam üzeri kartımı bankadan teslim aldım. Temsilciler bana yardımcı olmaya çalıştılar. Teşekkür ediyorum fakat Kuryenet'in kendini revize etmesi ve iyileştirilmesi konusunda konuştuğum herkes hemfikir.

  • Kuryenet Temsilcisi27 Temmuz 2015

    SAYIN GÖNEN, Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Kart bilginiz acentemize iletildi en kısa sürede randevulu teslmatı sağlanacaltır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön