13 Ekim 2015

Crystal Hotels Group Kabus Gibi Tatil!

25-09-2015'te 4 gece bayramda burada bulunduk. İlk girişimizden çıkışımıza kadar kabus gibiydi! Daha önce bu grup otellerinde çok memnun kaldığımız için bu yıl tercih ettik. İlk girişteki Arap turistleri görünce kabus başladığını anladım. Onların pis oluşu, personelin yetersiz oluşundan dolayı temizlik yetersiz.

Animasyon başındaki kişi çok itici suratsız oluşu personeline yansıyordu. Yemekler çeşitler aynıydı vasatın altında. Bunlar için aşçı iyi olması gerekmiyor. Otel personeli resepsiyon dışında son derece saygısız aralarında küfürlü konuşmalarından dolayı çok kez uyardık. Havuz dibi kum kıyafetle giren kimse uyarmıyor. Ödediğim ücret boşa gitti kesinlikle önermiyoruz şikayetçiyiz!

Nilgün 1.582 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün13 Ekim 2015

    Crsystal hotel water word kaldığımız oteldi daha birçok şeyler gördük yaşadık biz bu dönemde yazık böyle bir grup otellin bizim hafızamızda bıraktığı iznenim gerçekten çok üzdü. 2 yıl önce admıral otelinde kaldıgımızdaki memnuniyetimiz burada kabus oluşu bizi çok üzmüştür. Yönetimdeki bu zihniyet turizm vurulmuş bir darbedir. İnşallah düzeltirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön