Crif Türkiye ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Crif Türkiye Alacak Ve  Takip

6.634
Aycan
Aycan 01 Aralık 2022 18:39

Crif alacak ve crif takipten benim adıma kayıtlı olan numarama babamın ödemesi ile ilgili mesaj geliyor. Ancak babam yurt dışında ve Turkcell ® hattı herhangi bir şekilde kullanımda değil. Faturalıdan konturlu olarak değiştirildi. Ve her fatura otomatik ödeme talimatında. Konuyla ilgili KVKK kanunu ihlal edilmiş olup kişisel konu tüm aile fertlerini rahatsız olacak şekilde arka arkaya iletilmekte. Konuyla ilgili detaylı bilgi verilmesini bekliyorum. Konuyla ilgili ilgili yerlere gerek başvuru yapılacaktır.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
29
4 gün önce

Crif Türkiye Alacak Sürekli Mesaj Atması

Turkcell hattımı 3 gün önce değiştirdim ve bana fatura borcumdan dolayı icralık olacağıma dair sürekli mesaj atıyorlar. Kişisel bilgilerim nasıl gidiyor bunlara? Bir de 1 gün içinde ödemezseniz diye tehdit ediyor ya. Devlet bu tür kurumları incelesin aha da suç duyurusunda bulunuyorum.

profile
329
1 hafta önce

Crıf Alacak Şikayet

Bugün bana Crif Alacak adlı yerden mesaj geldi. Xxx adlı kişinin fatura borcu olduğunu ve ödemesem icra masrafıyla beraber ödemem gerektiği yazıyor. Benim hatla hiçbir alakam yok tanımadığım insanların bana borcunu ödemem için talepte bulunmayın. Hemen ilgilenilmesini istiyorum. Yoksa gereken yerler...

  • profile
1 Destekçi
profile
1.073
1 hafta önce

Crif Türkiye Tacizi

Crif Alacak firması Annemin hattının benim üstüme olmamasına rağmen mesaj atıyor benim borcumla ilgili bu firmalar nasıl oluyor da benim t. C. Numaramı Annemin telefon numarasını bilebilir KVKK kanunu yok mu bu ülkede kendileri hakkında Adalet bakanlığınada dilekçe yazdım.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.561
2 hafta önce

Crıf Alacak Mesaj Atıyor

Crif alacak Başkasının 900 TL olan telefon borcunun bana 3 günden beri mesaj atıyorlar bıktım artık arıyorum açmıyorlar. Bunlar nasıl bir şirket ya insanlar parayı yoldan mı topluyor ödesin diye bana mesaj atıyorlar benim numaramı nereden buluyorlar bunlar psikolojimi bozdular olmayan borcumu benim...

  • profile
1 Destekçi
profile
3.001
3 hafta önce

Crif Türkiye Yakınlarım Aranıyor

Turkcell e olan borcum yüzünden bütün yakınlarım aranıyor mesaj atılıyor Crif alacak yönetimi taciz edercesine günde on sefer arıyor mesaj atıyor borcun muhatabı benim başkasını aramanız suç bununla ilgili bir çözüm bulamaz isem yasal yollara başvuracağım bilginiz olsun.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .