20 Nisan 2013

Crew Restaurant Group(Timboo Cafe, Burger Story-La Gioia) Rezervasyon Almıyormuş!

İlgisiz ve kaba personel üzerine bir şikayet. Her ctesi kızımla rutinimiz bale dersi çıkışı Timboo cafe idi. Yer bulmakta sorun yaşadığımız için hep öncesinde yer ayırtırıyorduk. Son arayışımda ctesi rezervasyon almıyoruz dediler, yeni bir uygulama mı diye sorunca hiç almadık zaten cevabı aldım.

Daha önceki rezervasyonlarımızı hatırlatınca suçlu muamelesi gördüm. Müşteri nasılsa geliyor diye müdavimi kaybetmek çok akıllıca bir politika olmasa gerek. Bir daha ayak basmayız.

Banu 379 Okunma

Cevaplar

  • Crew Restaurant Group (Timboo Cafe, La Gioia, Marlinda,Carmelos) Temsilcisi22 Nisan 2013

    Öncelikle misafirimize Timboo Cafe'yi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetin gerçekleştiği şubeyi ve detaylarını öğrenmek üzere sayın misafirimiz ile bir telefon görüşmesi yaptık ve kendisini dinledik. Şubelerimizde özellikle haftasonları ve haftaiçi öğle yemeği servisi saatlerinde rezervasyon uygulaması yapılmamakta olduğunu, misafirlerimizin giriş ve bekleme sıralaması listesine uygun olarak masalarına yerleştirildiğini kendisine açıkladık. Şubemizi aradığında yaşamış olduğu yanlış ifade şeklinden dolayı da ayrıca kendisinden özür diliyoruz. Böyle durumların tekrarlanmaması için ekibimizin eğitim planlamasının yenileneceğini ve kendileri her zaman misafirimiz olarak görmekten mutlu olacağımızı belirtiriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön