10 Şubat 2015

Crew Restaurant Group(Timboo Cafe, Burger Story-La Gioia) Personel Davranışı!

Panora AVM'deki Crew Restaurant Group(Timboo Cafe, Burger Story-La Gioia) lokantası yemekleri çok güzel. Yanlık daha ziyade çocuklu ailelere baş masaları ayırıp. Bizler gibi yanında çocukla gitmeyen ve rahatsız olan yaşlı insanları orta masalara tulumba gibi istif ediyorlar. Boşluğa bakan baş masalardan birine geçmek isteyince de bize kötü muamele ediyorlar ve ayrıca müşteriyi de şahsımıza saldırttırıyorlar.

Sorumlusu olan esmer şahısın davranışları son derece etik kurallara aykırı. Çocuklara hizmet ön planda ise o zaman ayırım yaparak sadece çocuklar için hizmet versinler ya da çocuklu ailelere ayrı bir yer yapsınlar. Armada'da neden daha etik kişiler çalışıyor da burası böyle?

Dalat 1.478 Okunma

Cevaplar

  • Crew Restaurant Group (Timboo Cafe, La Gioia, Marlinda,Carmelos) Temsilcisi13 Şubat 2015

    Öncelikle misafirimize Timboo Cafe'yi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Şubelerimizde özellikle haftasonları ve haftaiçi öğle yemeği servisi saatlerinde rezervasyon uygulaması yapılmamakta, misafirlerimiz giriş ve bekleme sıralaması listesine uygun olarak masalarına yerleştirilmektedir. Tüm işletmelerimizde misafirlerimize hiçbir ayrım yapılmadan en iyi servisin ve hizmetin verilmesi tüm ekibimizin en dikkat ettiği konudur. Değerli misafirimiz ile görüştük ve memnuniyetini sağladık. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön