sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Creavit Yetersiz Servis ve Hizmet!

Celalettin Celalettin09 Mayıs 2016 12:22

Bir hafta önce 2000 TL verip hem banyo hem de WC dolaplarını yeniletmek istedim. Bir çok uygun fiyatlı alternatif varken bu markayı almaktaki amacım kendi servislerinin olması, montajını yapması ve karşımda ciddi bir satıcının olduğunu düşünmemdi fakat durum hiç öyle değil. 07/05/2016 tarihinde montaj etmeye geldiler akşam saatlerinde eve gittiğimde hem WC hemde banyo batarya ve sifonlarının takılı olmadığını gördüm.

Bataryalarımı her hikmet çöpe atmışlar, sifonları da aynı şekilde söküp takmayarak onları da atmışlar. Yanlış duymadınız 2000 TL'ye lavabo alıyorsunuz ama sizin sifonunuzu söküp atıyor ve K**, T***' de 5 TL'ye satılan sifonu takmıyorlar, bataryalarınızı da çöpe atıyorlar daha kötüsü bu montaj içinde 250 TL para veriyorsunuz. 250 TL verip montaja gelen ekip size git sifon ve batarya al tak diyor. Ben takacaksam size niye para verdim?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Celalettin 18 Şubat 2017 14:46

Armatür ve sisfon montajının yapılmayacağı ne alırken kede aldıktan sonra bana anlatıldı. O kadar kalitesiz ve alakasız firmasınız ki aramaya ve cevap vermeye dahi tenezzül etmiyorsunuz. 10 liralık şeyi biz alıp takarız ama ömür boyuda bir kalitesisliğinizi her yerde anlatırız.

Creavit Logo Creavit 15 Aralık 2016 17:07

Müşterimizle görüşülerek Banyo mobilyası montajına Armatür ve sifon montajlarının dahil olmadığı gerekçeleri ile anlatılmıştır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler