Creavit Ürünü Problemli Çıktı!

Kenan Kenan 1 ay önce

Yaklaşık 4 ay kadar önce Creavit Gold taharet musluğu aldım. Sarı kaplamalar hemen döküldü. Herhangi bir darbeye maruz kalmadan sarı kaplamanın dökülmesine şaşırdım. Yüzeyde korozyon var demiyorum, resmen döküldü. Tuvalet aktif olarak kullanıldığı için söküp aldığım bayiye de götüremem. Nasıl çözülür bu problem bilemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kenan 1 ay önce

WhatsApp üzerinden verilen cevap ek te yer alan resimde olduğu gibi. Hiçbir inceleme yapamadan sadece gönderdiğim video ya bakarak ürün üzerinde kimyasal kullandığımı iddia eden bir firma ile karşı karşıyayız. Uzaktan yakından müşteri memnuniyeti ile ilgisi olmayan bu firmanın ürünlerinden uzak durulmasını öneriyorum. Yaklaşıma bakıldığında garanti sadece kağıt parçasından ibaret. İlave bir geri dönüş olmaması durumunda hiçbir masraftan kaçınmadan gerekirse önce Tüketici Hakem Heyetine başvurup ardından dava edeceğim.

np_image1 Ekli Görsel Var
Creavit Logo Creavit 1 ay önce

Sn. Kenan Bey, Bildirmiş olduğunuz arızaya istinaden Müşteri Hizmetlerimiz tarafından sizin ile iletişime geçilerek arıza tespiti için servis yönlendirmesi yapılacaktır. İyi günler dileriz. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular