Creavit Ürünü İade Almıyor

Funda Funda 1 ay önce

Çanakçılar Creavit'ten almış olduğumuz 90 lik lavabo bize uymadığı için iade istedik iade almadıklarını söylediler. Ürün elimizde kaldı koskoca marka nasıl olur ürününü iade almaz. Müşteri hizmetleri konuyla hiç ilgilenmiyor yazık bir daha asla o markayı kullanmam.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Funda 1 ay önce

Peki bayi ūrūnū geri aldığında onların size iadesi kabul ediliyormu.

profile-icon Funda 1 ay önce

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkūr ederiz. Ūrūn bizim talebimiz ūzere istendi ama uygun olmadı bayi ise ūrūnū geri almıyor böyle bir şey neden yapılır anlamıyorum. Geldiği akşam aradık iade için ama kabul edilmedi. Biz ilk defa böyle bir şey yaşadık şu anda ūrūn elimizde kaldı. Bayilik verdiğiniz mağazanın bize atmış olduğu kazık. İlk defa oradan alışveriş yaptık bir daha mı asla.

Creavit Logo Creavit 1 ay önce

Funda hanım, Belirtmiş olduğunuz şikayet için müşteri hizmetlerimiz sizin ile iletişime geçmiştir ve yaşamış olduğunuz problem ile ilgili olarak ürün bayiden sizin talebinize istinaden fabrikadan tedarik edilip size teslim edilmiş ve ürün iadesi için size bayi ile iletişime geçilmesi konusunda size bilgi verilmiştir almış olduğunuz ürün sizin adınıza direk fabrikadan çıkış yapılmadığı için iade konusunda işlem yapma şansımız yoktur. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler