Creavit Ürün Kalitesizliği

Tarik Tarik07 Eylül 2019 11:16

Creavit sıfır alınan klozet rezervuarı bozuldu. İlk servis çağrılmasında takan usta hatası denilerek 130 TL karşılığında yayları değiştirildi. 1 aydan sonra yine Rezervuar su basma yayları boşa çıktı ve servis tarafından değişti. 1 ay geçmeden yine bozuldu bu sefer kapağı değiştirdiler.

Kapak değişmesinden 2 gün sonra yayın biri yine attı. Servis “beyefendi biz bu arızayı başka hiçbir yerde yaşamıyoruz. Ücretli olarak hizmet verebilir servis” denilmiştir. 2 günde kapak yayı atıyor ve buna servis sahip çıkmamaktadır. Kullanıcı hatası denilmektedir.

Rezervuar kapağına farklı basma şeklimi vardır ki kullanıcı hatası olabilsin. Servisten gelen gençler yanlış takıyor olamaz mı? Sorunun çözümü için yardımlarınızı rica edemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tarik 18 Eylül 2019 16:51

Kullanıcı hatası derken ne yapmış olabiliriz? Duvara monteli duruyor. Evde 2 kişi yaşıyoruz. Çocuk bezleniyor daha. Ürün takıldıktan 2 gün sonra bozuldu. Durumla ilk kez karşılaşmanız demek yeterli oluyor mu? Yani ilk kez karşılaştığınız sorunlar garantiye girmiyor mu? Sorunun çözümü için birkaç kişinin daha aynı sorunu yaşamasını mı beklemeliyim?

Creavit Logo Creavit 17 Eylül 2019 16:18

Tarık bey, şikayetiniz üzerine ordu servisimiz aynı şikayet için tarafınıza 4 kez hizmet sağlamış ve son hizmetinde kumanda paneli komple değişim yapıldığı bilgisi servisimiz tarafından tarafımıza aktarılmıştır yasanmış olunan arıza daha önce karşılaştığımız bir durum değildir servisimiz ürün arızasının kullanım kaynaklı meydana geldiğini bildirmektedir. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

profile-icon Tarik 17 Eylül 2019 15:53

Henüz dönüş yapılmamıştır. İsminize yakışanı yaparak lütfen sorunumu giderebilir misiniz? İyi çalışmalar

Creavit Logo Creavit 09 Eylül 2019 08:36

Sn. Tarık Bey, Bildirmiş olduğunuz şikayetinize istinaden sistemimiz üzerinden gerekli inceleme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler