Toplam çözüm sayısı
..
Creavit ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Creavit
ile
Vitra
Creavit
ile
Cerastyle Banyo Lavabo

Yeni karşılaştırma

ile

Creavit Ürün Kalitesizliği

3.809görüntüleme
Tarik
Tarik 07 Eylül 2019 11:16

Creavit sıfır alınan klozet rezervuarı bozuldu. İlk servis çağrılmasında takan usta hatası denilerek 130 TL karşılığında yayları değiştirildi. 1 aydan sonra yine Rezervuar su basma yayları boşa çıktı ve servis tarafından değişti. 1 ay geçmeden yine bozuldu bu sefer kapağı değiştirdiler.

Kapak değişmesinden 2 gün sonra yayın biri yine attı. Servis “beyefendi biz bu arızayı başka hiçbir yerde yaşamıyoruz. Ücretli olarak hizmet verebilir servis” denilmiştir. 2 günde kapak yayı atıyor ve buna servis sahip çıkmamaktadır. Kullanıcı hatası denilmektedir.

Rezervuar kapağına farklı basma şeklimi vardır ki kullanıcı hatası olabilsin. Servisten gelen gençler yanlış takıyor olamaz mı? Sorunun çözümü için yardımlarınızı rica edemiyorum.

Creavit Logo
Creavit09 Eylül 2019 08:36

Sn. Tarık Bey, Bildirmiş olduğunuz şikayetinize istinaden sistemimiz üzerinden gerekli inceleme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

Tarik
Tarik17 Eylül 2019 15:53

Henüz dönüş yapılmamıştır. İsminize yakışanı yaparak lütfen sorunumu giderebilir misiniz? İyi çalışmalar

Creavit Logo
Creavit17 Eylül 2019 16:18

Tarık bey, şikayetiniz üzerine ordu servisimiz aynı şikayet için tarafınıza 4 kez hizmet sağlamış ve son hizmetinde kumanda paneli komple değişim yapıldığı bilgisi servisimiz tarafından tarafımıza aktarılmıştır yasanmış olunan arıza daha önce karşılaştığımız bir durum değildir servisimiz ürün arızasının kullanım kaynaklı meydana geldiğini bildirmektedir. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

Tarik
Tarik18 Eylül 2019 16:51

Kullanıcı hatası derken ne yapmış olabiliriz? Duvara monteli duruyor. Evde 2 kişi yaşıyoruz. Çocuk bezleniyor daha. Ürün takıldıktan 2 gün sonra bozuldu. Durumla ilk kez karşılaşmanız demek yeterli oluyor mu? Yani ilk kez karşılaştığınız sorunlar garantiye girmiyor mu? Sorunun çözümü için birkaç kişinin daha aynı sorunu yaşamasını mı beklemeliyim?

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Creavitile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Creavit
ile
Vitra
Creavit
ile
Cerastyle Banyo Lavabo

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • -görüntüleme
 • 02 Eylül 2020 11:23

Banyomu yeni tadilat yaptırdım ve klozet takımı ve rezervuar Creavit marka Taktım ama iç takımdan su sızdırmaya başladı. Hiçbir şekilde servis yetkilisine ulaşamıyorum. Yetkili kişilerin konuya müdahale etmelerini çok rica ediyorum. 

profile
 • -görüntüleme
 • 13 Mayıs 2020 01:24

Dubleks evimde iki tane Creavit klozet var. Gömme rezervuar olanı sürekli su sızdırıyor, ve her ikisinin de taharet su çıkışı sifonu çekmemle beraber düştü gitti. Hatta sifon düğmesi bile çürüdü parçalandı 3 yıl içinde. İşin en kötü tarafı bulunduğum yerde servise de ulaşamıyorum.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 27 Nisan 2020 14:40

İki klozetimin de gömme rezervuar'ları bozulduğu için servis gelip oynardı. Ancak sorunumuz hala ara ara tekrarlıyor. Biri suyu doldurmuyor. Kullanamıyoruz. Diğeri suyu kesmiyor. Yine kullanamıyoruz... Bu markanın bu kadar sorun çıkaracağını bilseydik başta hiç taktırmazdık. Creavit in iyi bir marka...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 23 Nisan 2020 10:57

Creavit 'ten lavabolar bataryalar ve Yedigöller klozet takımları almıştım. Bunlardan Yedigöller rezervuar durduk yerde su kaçırmaya başladı. İç takım bozulmuştur diye yaptığım kontrolde, rezervuarın çatlamış olduğunu gördüm. Bunun üzerine firmayı aradım, beni servise yönlendirdiler.  Kullanıcı hata...