sta-4-hoverİyi Çözüm

Creavit Sıfır Evde Garanti Oturmadan Da Bitebilir

Eren Eren25 Eylül 18:38

29 Aralık 2019 da taşındığım sıfır dairede 14 Eylül 2020'de klozetin sifonunun şu kaçırması şikayetiyle Creavit'e başvurdum. Yetkili servisin numarası daha önce klozet kapağı yavaş kapanma özelliğinin bozulması ve taharet musluğundaki kaçak nedeniyle numarası mevcuttu. 

Ki bu iki sorun tabii ki de kullanıcı hatasıydı. Asla ürünlerden kaynaklanma olasılığı yoktu. Ama bu sefer 16.09.2020de bildirdiğim alenen contadan kaynaklı soruna cevapları ürünün faturası 18.04.2018 tarihli olup ne zaman kullanmaya başladığınız önemli değil fatura tarihi geçerlidir demeleri oldu. 

Yani içinde elektrik su olmayan evde biri gelip sürekli klozeti kullandı ve bu yüzden contanın ömrü doldu değil mi! Creavit yalnızca bahane üzerine kurulu ve garanti kelimesinin ne olduğunu bilmeyen bir firma olduğunu teyit etmiştir. Yetkili servise üründen kaynaklı arıza olduğunu inandırana kadar ateistleri Müslüman yaparsınız o derece. Tüketici Hakem Heyeti bakalım ne diyecek bu konuya. Garanti geçerli mi değil mi?

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Eren 17 Ekim 13:30

Şikayetvar.com adresine teşekkürler. Garantiden tamir hizmeti almak için illaki bir yerlere şikayet etmek lazım. Sıfır evde stoper 15 günde bozuluyor tabii ki kullanıcı hatası! Ama artık ne marka ürün almayacağımızı biliyoruz.

Creavit Logo Creavit 28 Eylül 08:52

Sn. Eren Bey, Bildirmiş olduğunuz şikayetinize istinaden gün içerisinde Creavit müşteri hizmetleri yetkilimiz tarafından sizin ile iletişime geçilecektir. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler