Creavit Klozet Kapağı Montajda Çatlıyor!

Ayşe Ayşe03 Ağustos 2018 00:14

Engelli için uygun hale getirip tadilat yaptığım komple banyo-WC bataryalarını, klozeti ve vanaları dahi Creavit markasına güvenerek almıştım. Küçük alan için yalnızca bu markada bulabildiğim köşe rezervuar ile yavaş kapanır kapaklı klozet takımını açtık, usta sıfırdan montaj yaparken uyardı "bunun gönyesi bozuk, montajda kapak ek yerinden çatlayabilir" dedi ama mecburen montajı yapacaktık elbette. Mümkün mertebe dikkatlice montajı yaptı ancak dediği gibi çatladı. Bunu firmaya bildirdim, üretim müdür vs. yönlendirmeleri derken durumu anlattım, inanmadılar.

Fotoğraf gönderdim, görüntülü konuşma istediler, usta geldiği gün görüntülü arama yaparak usta ile görüştürdüm. Usta kendilerine klozette bulunan gönyesizliği cetvel ile birebir canlı yayında gösterdi. Üretimden sorumlu kişi "tamam, doğru, ben diğerlerini inceleyeceğim ve sizin sorununuzla ilgileneceğim, gerekirse gönderim sağlayacağız garanti olarak" dedi. Bu olay ramazan ayı öncesiydi. O günden beri arayıp soran yok!

Ben markaya güvenerek 2000 kusurluk ürünün alımını Creavit olarak yaptım ancak belki 100 liralık klozet kapağı için garanti, görüntü, hatasızlık, hata derken firmanın müşteriye karşı tutumuna bakınız! Üstelik başka bir marka alıp taksam bağlantı yerleri uymayacak şekilde dizayn edilmiş! İzmir'de bile satış noktaları oldukça sinirli olmasına rağmen markayı tercih etmiştim. Bilseydim herhangi yapı markette satılan, bol servisi ve garantisi bulunan ürünler tercih eder, engelli düzenlemesini de ona göre yapardım. Kendilerine bu durumu da izah etmeme rağmen duymazlıktan geldiler. Şu anda aldığım sıfır ürün, ilk günden çatlamış olmasına rağmen mecburen o şekilde kullanıma devam ediliyor. Kendilerini kınıyorum!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler