Toplam çözüm sayısı
..
Creavit ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Creavit
ile
Vitra
Creavit
ile
Cerastyle Banyo Lavabo

Yeni karşılaştırma

ile

Creavit Firması Ve Yetkili Servis Sorunsalı

4.937görüntüleme
Aslıhan
Aslıhan 25 Kasım 2018 02:20

Yaklaşık 1 yıldır kullanılan sıfır takılmış Creavit marka klozet ve gömme rezervuar çalışmadığı in servis çağırdım. Gelen servis rezervuar değişimini 275 lira karşılığında gerçekleştirdi. Sorun düzeldi derken tamda bütün sorunlar burada sonra başladı. Rezervuar değişimi sonrasında rezervuar su boşaltım sonrası duvara monte kısımdan su akıtmaya başladı. Bunun üzerine yaptığınız işlem sonrasında şimdi bu sorun oluştu dediğimde ise sorunun yapılan işleme bağlı olmadığını, ayrı bir işlem olduğunu belirterek 180 lira karşılığında su sızdırma sorunu içinde tekrar işlem yapıldı. İşlemin hemen ardından yine daha önce olmayan ve 3. sorun olan rezervuar kullanıldığında bu kezde klozet içine akan suyun durmama sorunu oluştu.

Tamir için gelen ustayı hemen geri aradığımızda geri dönemeyeceğini ancak bir sonraki gün gelebileceğini belirterek ertesi gün tekrar kendisinin oluşturduğu soruna müdahale etmek için bu kezde 70 lira ücret talep edildi. Yani yapamadıkları ve her müdahalelerinde farklı problem oluşturarak ortalama 15-20 günlük bir süreçte toplamda 525 TL karşılığında arızayı gideremediler. En son yapılan işlemden 2 gün sonra rezervuarın su tutmama durumu tekrar oluştu. Bunun üzerine hem firmanın merkezini hem de yetkili servisi arayarak şikayetimi ilettim ancak firmanın merkezi hiçbir şekilde ilgilenilmedi.

Yetkili servis ise 4 gün boyunca bizi oyaladıktan sonra biraz ses yükseltip kendilerini şikayet edeceğimizi belirtince 4. Günde gelip ücret almadan arızaya müdahale ettiler. Bu kez ücret talep etmediler ancak sorunun tekrar etmesi halinde komple değişim yapılması gerektiğini, onun fiyatının da 600 TL olduğunu söylediler. Şimdi Creavit'e soruyorum çözemediğiniz arızamıza arızalar ekleyerek haksız yere kazandığınız 525 TL, sizi defalarca arama telefon ücreti ve 4-5 gün boyunca boşa akan su ücretimiz ne olacak?

Creavit Logo
Creavit26 Kasım 2018 09:03

Aslıhan Hanım, Şikayetinize istinaden sizin ile iletişime geçilerek yaşamış olduğunuz mağduriyet için size yardımcı olunacaktır. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Creavitile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Creavit
ile
Vitra
Creavit
ile
Cerastyle Banyo Lavabo

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • -görüntüleme
 • 17 Kasım 2020 00:01

Sıfır almış olduğum evde hem genel hem de ebeveyn banyosunda klozet ve lavabolar Creavit olmasına rağmen banyomdaki LR410 Duvara Dayalı Klozet Rezervuarın kullanmaya başlayalı iki yıl bile olmamışken rezervuarı fotoğraftaki şekilde çatladı. Temmuz ayında bulunduğum bölgedeki yetkili servisle görüşe...

profile
 • -görüntüleme
 • 02 Eylül 2020 11:23

Banyomu yeni tadilat yaptırdım ve klozet takımı ve rezervuar Creavit marka Taktım ama iç takımdan su sızdırmaya başladı. Hiçbir şekilde servis yetkilisine ulaşamıyorum. Yetkili kişilerin konuya müdahale etmelerini çok rica ediyorum. 

profile
 • -görüntüleme
 • 17 Haziran 2020 13:28

Gömme rezervuarlar bozuk. Hem suyu doldurmuyor, kullanamıyoruz. Hem de su doldurunca suyu kesmiyor. Yine kullanamıyoruz... 3 gündür aralıksız su akıyor şimdi de durmadan. Bu markanın bu kadar sorun çıkaracağını bilseydik hiç taktırmazdık. Daha 1 sene olmadan bozuldu. Paramızla rezil olduk.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 13 Mayıs 2020 01:24

Dubleks evimde iki tane Creavit klozet var. Gömme rezervuar olanı sürekli su sızdırıyor, ve her ikisinin de taharet su çıkışı sifonu çekmemle beraber düştü gitti. Hatta sifon düğmesi bile çürüdü parçalandı 3 yıl içinde. İşin en kötü tarafı bulunduğum yerde servise de ulaşamıyorum.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 27 Nisan 2020 14:40

İki klozetimin de gömme rezervuar'ları bozulduğu için servis gelip oynardı. Ancak sorunumuz hala ara ara tekrarlıyor. Biri suyu doldurmuyor. Kullanamıyoruz. Diğeri suyu kesmiyor. Yine kullanamıyoruz... Bu markanın bu kadar sorun çıkaracağını bilseydik başta hiç taktırmazdık. Creavit in iyi bir marka...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 23 Nisan 2020 10:57

Creavit 'ten lavabolar bataryalar ve Yedigöller klozet takımları almıştım. Bunlardan Yedigöller rezervuar durduk yerde su kaçırmaya başladı. İç takım bozulmuştur diye yaptığım kontrolde, rezervuarın çatlamış olduğunu gördüm. Bunun üzerine firmayı aradım, beni servise yönlendirdiler.  Kullanıcı hata...