Creavit Firması Ve Yetkili Servis Sorunsalı

Aslıhan Aslıhan25 Kasım 2018 02:20

Yaklaşık 1 yıldır kullanılan sıfır takılmış Creavit marka klozet ve gömme rezervuar çalışmadığı için servis çağırdım. Gelen servis rezervuar değişimini 275 lira karşılığında gerçekleştirdi. Sorun düzeldi derken tamda bütün sorunlar burada sonra başladı. Rezervuar değişimi sonrasında rezervuar su boşaltım sonrası duvara monte kısımdan su akıtmaya başladı. Bunun üzerine yaptığınız işlem sonrasında şimdi bu sorun oluştu dediğimde ise sorunun yapılan işleme bağlı olmadığını, ayrı bir işlem olduğunu belirterek 180 lira karşılığında su sızdırma sorunu içinde tekrar işlem yapıldı. İşlemin hemen ardından yine daha önce olmayan ve 3. sorun olan rezervuar kullanıldığında bu kezde klozet içine akan suyun durmama sorunu oluştu.

Tamir için gelen ustayı hemen geri aradığımızda geri dönemeyeceğini ancak bir sonraki gün gelebileceğini belirterek ertesi gün tekrar kendisinin oluşturduğu soruna müdahale etmek için bu kezde 70 lira ücret talep edildi. Yani yapamadıkları ve her müdahalelerinde farklı problem oluşturarak ortalama 15-20 günlük bir süreçte toplamda 525 TL karşılığında arızayı gideremediler. En son yapılan işlemden 2 gün sonra rezervuarın su tutmama durumu tekrar oluştu. Bunun üzerine hem firmanın merkezini hem de yetkili servisi arayarak şikayetimi ilettim ancak firmanın merkezi hiçbir şekilde ilgilenilmedi.

Yetkili servis ise 4 gün boyunca bizi oyaladıktan sonra biraz ses yükseltip kendilerini şikayet edeceğimizi belirtince 4. Günde gelip ücret almadan arızaya müdahale ettiler. Bu kez ücret talep etmediler ancak sorunun tekrar etmesi halinde komple değişim yapılması gerektiğini, onun fiyatının da 600 TL olduğunu söylediler. Şimdi Creavit'e soruyorum çözemediğiniz arızamıza arızalar ekleyerek haksız yere kazandığınız 525 TL, sizi defalarca arama telefon ücreti ve 4-5 gün boyunca boşa akan su ücretimiz ne olacak?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Creavit Logo Creavit 26 Kasım 2018 09:03

Aslıhan Hanım, Şikayetinize istinaden sizin ile iletişime geçilerek yaşamış olduğunuz mağduriyet için size yardımcı olunacaktır. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler