Creavit 12 Yıl Garanti Sadece Klozet Taşı Garantisiymiş!

Burak Burak17 Şubat 13:40

Klozetin taharet musluğunu açtığımda şu akıyor fakat klozet taşının ine akıyor musluğun ucundan gelmiyor. Muhtemelen klozet taşının içindeki plastik borular çıkmış. Servisi aradığımda 60 TL servis ücreti ve parça ücreti istediler. 12 yıl garantisi sadece seramik taşın garantisiymiş! İçindeki plastik akşamlar garantili değilmiş! 

Satarken sadece taşını satın o zaman ya da üzerine 12 yıl garantili yazıp prim yapmayın 2 yıl garantili yazın. Montajını biz yaptıysak belgesini gösterin dediler ben ne bileyim klozet montaj belgesi kimde kaldı 4 yıllık daire 3 kere el değiştirmiş. Müteahhitte sorun diyorlar ne bileyim kim müteahhit.

 En son bari tarif edin içindeki boruları ben monte edeyim dedim, resim video gönderdim, ona da yok dediler illa gelip görmeden yardımcı olamayız dediler. İşten kaçmak müşteriden para almak garanti dahiline sokmamak için sarf ettiğiniz çabayı biraz müşteri memnuniyetine ayırsanız keşke!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Creavit Logo Creavit 17 Şubat 13:56

Sn. Burak Bey, Bildirmiş olduğunuz arıza şikayetine istinaden müşteri hizmetleri yetkilimiz tarafından gün içerisinde size dönüş yapılacaktır. Creavit Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler