Cratos Slot Mazeretler İle Ödememizi Yapmadılar

Cenk Cenk1 ay önce

Size cratosslot sitesinde yaşadığım bir durumu anlatmak istiyorum. 6000 yatırım yaptık ve kaybettik. Kayıp bonusu alarak çevrimsiz 1500 TL aldık. 50000 TL kazanç elde ettik ve çekim talebi verdik, ve tahmin edeceğiniz gibi çekim talebimiz iptal edildi. Nedeni işte ligthing rulete girmemizmiş. Bunun üzerine immersivde oyunlara devam ederek 103000 TL’ye kadar ulaştık. 

Lighting rulette 20000 kazanç elde etmiştik. Bunu kabul ettik haksız olan kazancı yani. Bu seferde IP çakışması olduğunu söylediler. Ekran görüntüsü istedim ve attılar .IP çakışması yoktu . Ama bu tutmayınca bana bütün paranızı kaybettiniz dediler onunda ekran fotoğrafını istedim. 

Tahmin edeceğiniz gibi öyle bir durumda yok zaten hesabımı kapatmışlardı. Benim bu sorunumu çözmezseniz gerekli yerlere sitenin sunucu sağladığı altyapı sağladığı vs... Yerlere bütün görsel ve videolar ile birlikte şikayet edilip YouTube.com üzerinden yayınlanacaktır.

Cevaplar

profile-icon Cenk 4 hafta önce

Hesaplarınızdan bu şekilde kazançlarınızı siliyorlar.

profile-icon Cenk 4 hafta önce

Tüm kuralların bilincinde olarak buraya başvurduk. Şeffaflık ilkesi gereğince kanıtlarımız ve şirket çalışanlarınızla olan diyologlarımızla geldik. Mailden de ulaşmaya çalıştık. Ama ilgilenmemeniz dolayısıyla buraya yazma gereği duyduk. Eğer ki sorunumuz çözülmezse altyapı sağladığınız yerlere başvurmak durumunda kalıcağız. Sorunu sizin çalışanlarınızla yaşadığımız gerekçesiyle sizle çözmek istiyoruz. Bizi ve kendinizi zor duruma sokmayın.

Cratos Slot Logo Cratos Slot 4 hafta önce

Merhaba Cenk Bey ; Sitemiz şeffaflık ilkesi gereği tüm kural ve uygulamalarını sizler üye olurken tarafınıza ibraz etmek olup sizlerin onayı halinde yapılan işlemlerde bir şikayet hakkınız bulunmamaktadır. Bu ve bu tarz sorunlarınızı Cratosslot'ta bulunan Canlı Destek hattımızdan yada [email protected] üzerinden yetkililere ileterek daha hızlı çözebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız Cratosslot Müşteri İlişkileri Departmanı

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Cenk 3 hafta önce  

    [email protected]

  • profile-icon Volkan 3 hafta önce  

    Bana bir mail adresi ya da tel ver kardeşim seni arayım önemli

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler