sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Cratos Premium Hotel Müşteri İlişkisi Ve İletişim Sorunu!

Suat Suat11 Haziran 2019 22:10

Açıkçası gerek yurtiçi, gerek yurt dışında bir çok 5 yıldızlı otelde kalmama rağmen, sanırım bu kadar kötü bir yönetim ve müşterilerin önemsiz olduğunu hissettiren bir otelle uzak ara karşılaşmadım. (tabi kumar müşterisi değilseniz:)

Çok kısaca yaşadıklarımı aktarayım, otelde yangın çıktı, olabilir... Tüm otel misafirleri panik halde, çünkü yangın ufak değil ve can kaybı yaşaması an meselesi. Kıbrıs yerel TV'ler vs... İlk haber duyuruyor. Otel personelinden kimse yok, bilgilendirme, açıklama olmadı:) komik olan hiçbir yer olmamış gibi canlı müzik devam etti (ama çalan söyleyenler bile korku içinde) millet odalarına gidip toplanma derdinde, 3-4 saat sonra yangın söndürüldü. Asıl trajedi sonra başladı, tüm yanmış alanın enkazı tüm misafirlerin denize girdiği alana döküldü, bahsedilen bir apartman yangın enkazı, otel personeli hala piyasada yok, çocuklar denize götürülüyor ama tabii ki mecbur geri dönüyor çünkü deniz tamamen yanmış odun vs... Parçalarıyla dolu. Ciddi bir sağlık tehdidi var, otel personeli halen yok, uyarı yok:) Deniz tatili amacı ile gitmişiz, otele dedik ki denize girilemiyor vs... Ne yapacağız zaten otelde, kumar haricinde vakit geçirilecek bir yer yok ama biz kumar oynamıyoruz, sanırım başka bir otel olsa yaşanan mağduriyeti ve korku, hayat tehlikesini misafirlerine yaşattığı için ne yapacağını bilemez, buradaki personel ve yönetim tam tersine kaba ve umursamazlığa devam ediyor. Bu otelin kumar müşterisi haricinde otelcilik veya hizmet sektörü ile alakası hiçbir şekilde yok. Zaten orada otel yönetiminden biri ile görüşüp, neden bu otelde aile, çocuk ya da amacı kumar oynamak olmayanlar için bir şey yok diye sorduğumda, zaten bizde istemiyoruz, biz kumar müşterine hitap ediyoruz diye cevap almıştım:)

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Furkan 11 Temmuz 2019 10:08  

    Gerçekten o kadar haklısınız ki. Sıfır hizmet sıfır saygı sıfır müşteri memnuniyeti. Ve yemekleri de berbattı. Et görene aşk olsun. Olanında içinden kemik çıkıyor. Makarna yemekten mide kalmadı bizde

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler