08 Temmuz 2015

CPP Sigorta Hizmetleri Güvenli Kart Programı Adına Onaysız Kredi Kartımdan Para Kesilmiş

Vakıfbank aracılığı ile 1 yıl CPP yaptırdım bugün mesaj geldi yenilenmiştir kredi kartından 126 TL çekilmiştir diye ama bana kimse sormadı. Telefonlarını yaklaşık 6 saattir arıyorum ancak cevap yok. Kredi kartımızı koruyorlar fakat telefona cevap vermiyorlar yani muhatap yok. Adım O*** Ö. poliçe numaram tc0943922 tabi bu önceki yenileyince değişmiştir herhalde.


Bu gereksiz yenilemenin derhal iptal edilmesini ve paramın kredi kartıma hemen iade edilmesini istiyorum. Kredi kartımın ödeme günü gelmeden iade edilmez ve dolayısıyla o para cebimden çıkarsa mağdur olmam ve onaysız işlem yapmış olduğunuz için yasal yollara başvuracağımı bilmenizi isterim. Önce buraya yazmam iyi niyet göstergesi.

Orhan 669 Okunma

Cevaplar

 • Orhan12 Temmuz 2015

  Teşekkürler

 • Orhan12 Temmuz 2015

  Sorun çözüldü Teşekkürler

 • Orhan12 Temmuz 2015

  Talebimle ilgilenildi ve hemen çözümlendi. Teşekkürler.

 • CPP Sigorta Hizmetleri Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Sn ORHAN Ö. bildirimi hakkında, Tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. CPP Türkiye olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği bildirimlerinizi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisi ile görüşülerek detaylı bilgi verilmiştir. Şikâyet, öneri ve istekleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden ve 444 1 277 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, CPP Türkiye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön