15 Aralık 2015

CPP Sigorta Hizmetleri Yaşlı İnsanları Uğraştıran Şirket!

Bugün 74 yaşındaki kanser hastası babamı, Vakıfbank aracılığı ile diyerek güvenceden, dolandırılmaktan koruduğunu söyleyerek, kandırmıştır. Aynı gün içinde geri arayıp istemediğimiz söylendiği halde, poliçe 1 hafta da oluşuyor, oluşmadan iptal edemeyiz denmiştir.

Oluşturmayın o zaman, oluşmadan iptal edin dediğimizde, bunun mümkün olmadığını söylemişlerdir. Kredi kartını bile neredeyse hiç kullanmayan Babam bu nedenle Vakıfbank' a giderek, durumu anlatmış, banka bu duruma biz müdahale edemiyoruz demiş, ama böyle bir duruma sebep olabiliyoruz demek istemiş. Sıkılmadan 74 yaşındaki hasta babamı bu işlerle uğraştıran CPP Sigorta Şirketini ve buna izin veren Vakıfbank' ı kınıyorum.

Sibel 520 Okunma

Cevaplar

  • CPP Sigorta Hizmetleri Temsilcisi16 Aralık 2015

    Sn SİBEL A. bildirimi hakkında, Tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. CPP Türkiye olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği bildirimlerinizi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisi ile görüşülerek detaylı bilgi verilmiştir. Şikâyet, öneri ve istekleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden ve 444 1 277 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, CPP Türkiye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön