Mehmet C. Teşekkür Mesajı

Çok şükür geldi

CPP Sigorta Hizmetleri Poliçem Nerede?

Mehmet C. |

Vakıfbank'tan aranarak güvenli kart programına katıldım. Telefonda bana posta yoluyla poliçe vs. gönderileceği ve kayıt yaptıracağım bildirildi ancak 2. taksiti ödememe rağmen gelen giden bir şey yok. Kartımla bu sürede bilgim dışında yapılan bir şey olsa bu sefer kayıt yaptırmadınız dersiniz. Ya işlemleri tamamlayın ya üyeliğimi iptal edip paramı geri iade edin.

Etiketler :

Eksik - Kusurlu Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet C.
  06 Nisan
  21:10

  Bu kez de müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor

 • Mehmet C.
  06 Nisan
  21:02

  Çok şükür geldi

 • Mehmet C.
  04 Nisan
  01:14

  cpp den aranarak bilgilendirildim. bilgi olarak policemin Erzurum oltu ilcesinde kuryede oldugu bildirildi. hangi kurye olduğu bildirilmedi. kurye dedikleri kargo firmasi ise bulunduğum adres olan tortuma oltuda bulunan iki kargo firmasi carsamba ve cuma gunleri teslimat yapmaktadir. ancak 2 hafta gecmesine rağmen hala elime ulasan bir police yok

 • 25 Mart
  14:21

  Sn MEHMET C. bildirimi hakkında,
  Tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  CPP Türkiye olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği bildirimlerinizi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisi ile görüşülerek detaylı bilgi verilmiştir.
  Şikâyet, öneri ve istekleriniz ile ilgili cppiletisim@cpp.com.tr adresimizden ve 444 1 277 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  CPP Türkiye.