03 Mayıs 2013

CPP Sigorta Hizmetleri Bir Türlü İptal Ettirilemeyen Kart Koruma Programı!

Bundan yaklaşık 6 ay kadar önce ING Bank aracılığı ile CPP'nin kart koruma programına üye oldum.Üye olurken herhangi bir taahhüt olmadığı istediğimde iptal ettirebileceğim söylendi.Söz konusu hizmetten birkaç ay yararlandıktan sonra söz konusu hizmeti 3 ay önce iptal ettirdim.

Fakat buna rağmen 3 aydır kredi kartımdan otomatik olarak ücret kesintisi yapılmakta.Müşteri hizmetlerini 3 ayda 3 kere aramama rağmen her seferinde bir daha ki ay kesinti yapılmayacağı işlemlerde aksaklık olduğu söyleniyor fakat her ay ekstrem de kesinti yapıldığını görüyorum.Ben bu durumdan nasıl kurtulacağım ?

Kağan 2.094 Okunma

Cevaplar

  • CPP Sigorta Hizmetleri Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn. Kağan K. bildirimi hakkında, CPP Türkiye olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği bildirimlerinizi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisi ile görüşülerek detaylı bilgi verilmiştir. Şikayet,öneri ve istekleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden ve 444 1 277 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla CPP Türkiye Kalite Birimi

  • Kağan 09 Mayıs 2013

    Müşteri hizmetlerinin geri dönüş yapmasına ve 4.kez aramaya rağmen sözkonusu işlemin taksidi bu ay yine kredi kartı ekstreme yansımış olup kullanmamama rağmen yine ödeme yapmak zorunda için bırakılmış durumdayım.

  • CPP Sigorta Hizmetleri Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn. Kağan K. bildirimi hakkında, Tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. CPP Türkiye olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği bildirimlerinizi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisi ile görüşülerek detaylı bilgi verilmiştir. Şikayet,öneri ve istekleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden ve 444 1 277 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla CPP Türkiye Kalite Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön