15 Kasım
Yorum Yap
#11150091

Cozy Cover Sandalye Kılıfı

Instagram'daki reklam yüzünden verdiğim, 2 adet Cozy Cover sandalye kılıfı, 7 Kasım' da Aras Kargo aracılığı ile elime geçti. Kapıda 109 lirayı ödedim ve aldım. Paketi açtım ve yazılanın tersine kalitesiz, bir şeye benzemeyen ürünü, hemen Aras Kargo'yu çağırarak, üzerindeki adrese geri gönderdim. Bugün aynı ürünü satan bir firmayı arayıp, sordum. Bu ürünü satan birçok satıcının olduğunu öğrendim. Aldığım siteye ulaşmak mümkün değil.
Herhalde kandırıldık diye düşünüyorum. Acilen ilginizi rica ederim.

Ersin 492 Okunma

Cevaplar

 • Ersin27 Kasım

  Merhaba, internette yaptığım araştırmalarda, bu kişi hakkında çeşitli şikayetler buldum. Telefon numarası artık aktif değil. Cozy Cover firmasının kendi ismiyle yapılan bu işe, el atmasının zamanı gelmedi mi hala? Bu nasıl bir sorumsuzluktur?

 • Ersin26 Kasım

  Merhaba, halen Cozy Cover firmasından herhangi bir cevap veya geri ödeme yok. Bu ciddiyetsizliğe ne demek lazım. Kesinlikle bu Firmanın ürünlerini almayınız.

 • Ersin24 Kasım

  Sonuç nedir?

 • Ersin15 Kasım

  Merhaba, yeni bir bilgi daha vermek istiyorum. Bu sabah Aras Kargo'ya giderek, ürünü geri gönderdiğim adresi ve teslimat bilgilerini aldım. Hüseyin Arslan Köseoğlu, Atatürk Mah. Selçuk sok. D Blok no.: 26, Küçükçekmece, İstanbul. 9.11.2018 saat 15:35 de kendisi ürünü teslim almış. Kendisine ulaşılamıyor. Bugüne kadar geri ödeme yapılmadı.

Ziyaretçi Yorumları