25 Ekim 2016 #6765256

Coşkun Et Bozuk Sucuk!

Dün akşam alıp yediğim Coşkun mini sucuk ekşi tadıyla beni şüphelendirmiş olsa da aşermiş olmam nedeniyle yemiş bulundum geceyi Süleymaniye Kadın Doğum'da geçirdim pakette kalan sucukların incelenip zararımın karşılanmasını istiyorum. Aldığım yer Happy marketti.

Cahide 2.768 Okunma

Cevaplar

  • Cahide25 Nisan 2017

    Bu cevabı yeni gördüm ürünü aylarca saklayip hamile olunca tiksinip atmak zorunda kaldım umarım bir daha başkaları bu sorunu Yaşamaz happy iade aldı ama olan 1 hafta hasta gezen bana oldu

  • Coşkun Et Temsilcisi31 Ekim 2016

    Cahide hanım merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz talihsiz olaydan ve geçirmiş olduğunuz hastalıktan dolayı geçmiş olsun dileklerimizi sunmak isterim. Bizler 40 yılı aşkındır -1975 den beri- insanı ve insan sağlığını her zaman önemseyen ve bu doğrultuda üretim yapan köklü bir firmayız. Üretimimizi modern makinelerle yapıp bu ürünleri laboratuvarlarımızda analiz yapmadan hiçbir zaman satışa arz etmemekteyiz. Ayrıca yılın belli zamanlarında bağımsız firmalar tarafından üretimin hijyenik yapıldığının doğrulanması amacıyla denetimler yapılmaktadır. Bu denetimler sonucu ISO 9001 , ISO 22000 ve IFS gibi sertifikalara da sahibiz. Bu kadar hassasiyetle üretim yapmakta iken sizlerin böylesi bir olayı yaşamanız bizleri gerçekten üzmüştür. Sizlerde taktir edersiniz ki gıda maddeleri ki özellikle et ürünleri ve dahi süt ürünleri çok hassas olup bozulmaya çok müsait ürünlerdir. Onun için sadece üretmek yetmiyor, tüketilene kadar her aşamada çok iyi korumak gerekiyor. Taşıma ,depolama ve muhafaza son derece önemli süreçlerdir. Ki siz de ürünün ekşimtırak bir tadı olduğunu ve Happy den aldığınızı söylüyorsunuz. Happy ile görüştünüz mü bilmiyorum ama, marka bizim markamız olduğu için ürünün kalan kısmını arkadaşlara aldırıp analiz yapalım diyorum. Onun için adresinizi lütfetmenizi rica ediyorum. Tekrar geçmiş olsun der sağlıklı günler dilerim. Coşkun Et ve Mam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön